‘Yanlış bir şey söylemedim!’ – PSG defans oyuncusu Kimpembe, önemli müzakereler yaklaşırken sözleşme yorumlarını ikiye katladı

Parc des Princes’ten olası bir çıkış tartışmaları arasında, Fransız uluslararası oyuncu meseleleri netleştirmeye çalıştı, ancak yine de herhangi bir taahhütte bulunmayacak

Presnel Kimpembe, Paris Saint-Germain geleceğiyle ilgili yorumlarını iki katına çıkardı ve Fransız uluslararası oyuncu, taraftarların öfkesini kazanmak için hiçbir şey söylemediğini belirtti.

26 yaşındaki oyuncu geçen hafta Ligue 1 takımındaki yeni yönetimle bir sonraki adımlarını tartışacağını duyurdu ve devam edeceği spekülasyonlarını ateşledi.

Şimdi, Parc des Princes’teki zamanının altına bir çizgi çekeceği yönündeki önerileri durdurmaya çalıştı ve konunun havada kaldığını söylüyor.

Kimpembe önceki yorumlarında ne dedi?

Kimpembe, “27 yaşıma geldiğimi ve bir sonraki sözleşmemin belirleyici olacağını söyledim” dedi. RMC Spor. “Kulübün projesinin ne olabileceğini bilmek istiyorum.

“Yanlış bir şey söylemedim. Kulübe 9-10 yaşlarımda katıldım. Kulübünüze gelecek projesini ve bana hangi rolün verileceğini sormanın meşru olduğunu düşünüyorum.

“Şimdilik Fransız takımına ve yarınki maça odaklandım.”

Kimpembe ne yüzünden kendini savunmak zorunda kaldı?

Kimpembe’nin sözleri, Ligue 1 devleri Mauricio Pochettino döneminden yeni bir geleceğe geçmeye hazırlanırken, geçen hafta Paris Saint-Germain’den uzakta belirsiz bir geleceğe işaret etmesinin ardından geldi. Parc des Princes.

Paris Saint-Germain’e duyduğum sevgiyi herkes biliyor. “Karşılıklı. Ağustos’ta 27 olacağım, kariyerimde önemli bir an.

“Kulübün projesiyle ilgili olarak yeni yönetimle görüşmeyi bekliyorum. Çok yakında konuşmamız gerekecek.”

daha fazla okuma

Yorum yapın