Tottenham, Everton’ın Richarlison’ını Man Utd olarak imzalamakla ilgileniyor, PSG ve Real Madrid Brezilya’yı takip ediyor

Güney Amerikalı forvet Avrupa’nın dört bir yanından ilgi görüyor, ancak Goodison Park’ta bir yaz transferi için baskı yapmayacak

Tottenham, Everton forveti Richarlison’a ilgi gösteren en son taraf oldu. HEDEF onaylayabilir.

Kuzey Londra’da, Spurs ve Güney Amerikalı yıldızın temsilcileri arasında yapılan temasla Brezilyalı uluslararası için bir yaz baskınıyla ilgili görüşmeler yapıldı.

Goodison Park’taki Premier Lig rakiplerine resmi bir teklif yapılmadı, ancak Richarlison’ın müsait olup olmadığı ve bir anlaşmanın yapılması için ne yapılması gerektiği hakkında sorular soruldu.

Başka hangi takımlar Richarlison ile ilgileniyor?

Tottenham 25 yaşındaki oyuncu için yarışa katılmaya hazırlanırken, yakından takip eden sadece onlar değil.

Diğer dört taraf, Everton’ın bir satışı tartışmaya istekli olup olmayacağı konusunda benzer soruşturmalar yaptı.

Bundesliga şampiyonu Bayern Münih, Robert Lewandowski Allianz Arena’daki çıkışlara doğru ilerlerken, takviye kuvvetlerine saldırmak için pazarda.

La Liga sahipleri Real Madrid, bir süredir Richarlison ile bağlantılı ve şimdiden Erling Haaland ve Kylian Mbappe için anlaşmaları kaçırdılar.

Fransa’da, Paris Saint-Germain kitaplarında Mbappe, Lionel Messi ve Neymar ile Parc des Princes’te dünya standartlarında çok sayıda forvetle övünüyor, ancak her zaman daha fazla kadro derinliği arıyorlar.

Manchester United, Erik ten Hag’ın gelişinden sonra Red Devils’in saflarını güçlendirmeye çalıştığı Richarlison için bir anlaşmaya bakan bir diğer isim.

Ancak, yukarıda belirtilen ilgili taraflardan hiçbiri masaya bir teklif sunmadı.Richarlison, 2022’de Everton’dan ayrılacak mı?

Brezilyalı milli oyuncu, Everton’dan bir yaz geçişi için baskı yapmak üzere değil. 2024 yılına kadar sözleşmesi var, yani Toffees’in satış baskısı altında değil.

Ancak Richarlison, Şampiyonlar Ligi’nde futbol oynamak istediğini gizlemedi.

Bu aşamadaki tercihi, 2017’de Watford ile ilk bağlantı kurduktan sonra yerleştiğini hissettiği ve Tottenham ve Manchester United lehine işe yarayabileceği İngiliz futbolunda kalmak olacaktır.

Richarlison, Premier Lig seçkinleriyle rekabet edebileceğini, İngiltere’nin en iyi uçuşunda 48 gol atabileceğini ve Everton’daki dört kampanyasının her birinde tüm yarışmalarda çift hanelere ulaştığını gösterdi.

daha fazla okuma

Yorum yapın