Spurs yıldızı Son’a kendi babası tarafından ‘dünya standartlarında’ olmak için ‘en iyi kulüp’ hamlesine ihtiyacı olduğunu söyledi

Güney Koreli birçok kişi tarafından küresel seçkinler arasında sayılıyor, ancak kendi ailesi onun gelişmeye açık olduğuna inanıyor

Son Heung-min’in babası, Tottenham’ı “dünya çapında” olmak için “dünyanın en iyi kulüplerinden biri” için terk etmesi gerekebileceğini söylerken, Premier Lig süperstarının standartlarını yükseltmesine izin verirse “bir kriz yolda” uyarısında bulundu. kayma.

Güney Kore’nin uluslararası forveti, geçen sezon Premier Lig’de 23 çabanın kişisel en iyi golünü geri getirmesiyle Spurs’te yedi yıl boyunca bir vahiy oldu ve prestijli Altın Ayakkabı’dan pay aldığını gördü.

29 yaşında, gücünün zirvesinde ve küresel seçkinlerin bir parçası, ancak bazı aile üyeleri, hala gelişme için yeri olduğuna ve daha fazlası için çabalaması gerektiğine inanıyor.

Son Heung-min dünya standartlarında mı?

Son Woong-jung anlattı CGTN: “Daha çok çalışmalı ve daha fazla ilerleme kaydetmeli. Şimdi elde ettiklerinden memnunsa kriz kapıda demektir.

“En iyi formda kalmak için her zaman daha iyisini yapmaya çalışmalı, sence de öyle değil mi? Olduğu yerde kalmaktan mutlu olmak yerine, onun her zaman yüzde 10 daha iyi olmasını istiyorum.”Son’un Spurs’ten ayrılması gerekiyor mu?

Woong-jung ekledi: “O [Son] dünyanın en iyi kulüplerinden birinde sağlam bir rol oynayabilmeli. İşte o zaman dünya çapında bir oyuncu olacak.”

Son’un formu hakkında şunları söyledi: “Bu yıl çok gol attı ama bu, gelecek yıl da aynısını yapacağı anlamına gelmiyor.

“Yalnızca hazır olanlar zorluklardan kurtulabilir. Her şeye temkinli bir zihinle yaklaşmalı ve fazla gurur duymayı göze alamaz.”

Son şu anda Spurs’te 2025 yazına kadar bir sözleşmeye bağlı.

daha fazla okuma

Yorum yapın