Senegal teknik direktörü Cisse, Mane’nin yaz transferinde Liverpool’dan Bayern Münih’e katılması gerektiğini söyledi.

Kanat oyuncusu Bundesliga şampiyonlarına bir transferle bağlantılı olmaya devam ediyor ve milli takım patronu bunun iyi bir hamle olacağına inanıyor

Senegal teknik direktörü Aliou Cisse, Bayern Münih’in Sadio Mane için ideal kulüp olacağına inanıyor.

Alman şampiyonlar, bu yaz Liverpool’dan Senegalli milli formayı imzalamaya çalışıyor. Bayern’in Anfield’da sözleşmesinin bitmesine bir yıl kalan 30 yaşındaki oyuncu için en az bir teklifte bulunduğu bildirildi.

GOAL’ın bildirdiğine göre Mane, Liverpool’dan ayrılmak istiyor ve önümüzdeki aylarda kendi yıldız forvetlerinden bazılarını kaybedebilecek bir Bavyera kulübüne iyi uyum sağlayabilir.

Cisse, Mane’nin geleceği hakkında ne dedi?

Cisse, Bundesliga tarafının Mane için mükemmel bir seçim olacağına inanıyor ve gazetecilere şunları söyledi: “Çocuklarıma, kendi şampiyonlukları devam ettiğinde zaten bir üs bulmuş olmaları için sözleşme sorunlarını çözmeye çalışmalarını söylüyorum.

“Bayern’de Sadio’yu duydum. Benim için konumu olan bir kulüp. Bayern yoğun, bir Alman teknik direktörle futbola baskı yapıyor.

“Sadio bir sınır ülkesi olan Avusturya’da Salzburg’da oynadı ve bu onun bilinmeyen bir bölgeye gitmediği anlamına geliyor.

“Bana göre kendini en iyi hissedeceği kulüp Bayern.”

Mane Liverpool’dan ayrılacak mı?

HEDEF Liverpool’un Şampiyonlar Ligi’nde Real Madrid’e yenilmesinin ardından Mane’nin kulübe ayrılma isteğini bildireceğini doğruladı.

Yele, geçenlerde yaz transferi yapmasını isteyen Senegalli taraftarların dileklerini yerine getireceğini söylediğinde geleceğiyle ilgili spekülasyonları artırdı.

Ancak daha sonra şaka yaptığı konusunda ısrar ederek bu yorumları geri aldı.

“Dün biraz mizahla şaka yaparken konuştum ve her yerdeydi. Sanırım orada duracağız” dedi.

Liverpool çok saygı duyduğum bir kulüp. Taraftarlar beni ilk günden beri sahipleniyor. Gelecekle ilgili olarak göreceğiz.”

daha fazla okuma

Yorum yapın