Real Madrid vs Club America: Canlı yayın, TV kanalı, başlama saati ve nasıl izlenir

Blancos, sezon öncesi San Francisco’da Meksika muhalefetiyle karşı karşıya kaldıklarında kemerlerinin altında daha önemli dakikalar yaşayacaklar.

Real Madrid Ezici rakipleri Barcelona’ya karşı Clasico dostu bir yenilgiyi çok fazla okumayacaklar, ancak karşı karşıya geldiklerinde sezon öncesi momentum oluşturmaya istekli olacaklar. Kulüp Amerika içinde Futbol Şampiyonları Turu. Blancos, San Francisco, California’daki Oracle Park’ta Meksika muhalefetine karşı sıraya girmeye hazırlanıyor.

Carlo Ancelotti’nin takımı geçen sezon La Liga ve Şampiyonlar Ligi’ni kazanmıştı. HEDEF Birleşik Devletler’de bu unvanların savunması için hazırlıklarının nasıl gittiğine dair bir fikir edinmek için ihtiyacınız olan tüm bilgileri size getirmek için hazır.

Real Madrid – Club America tarihi ve başlama saati

Real Madrid – Club America TV’de nasıl izlenir ve çevrimiçi canlı yayın yapılır

Sezon öncesi yarışması Birleşik Krallık’ta yayınlanacak. Premier Spor 1 ve canlı akış için kullanılabilir Premier Oyuncu.

Real Madrid kadrosu ve takım haberleri

Ancelotti, geçen sezon Blancos formasıyla 44 gol atan tılsımlı kaptan Karim Benzema’nın, Barça ile yaptığı görüşmeden sonra maçın ardından oyuna dahil olacağını doğruladı.

Dani Carvajal, Las Vegas’taki bir Clasico çatışması öncesinde antrenmanda bir ayak bileği sorunu yaşadıktan sonra kenarda kaldı.

Real’in Luka Modric, Casemiro, Toni Kroos ve Ferland Mendy gibi Meksikalı düşmanlara karşı takımlarını karıştırması bekleniyor.

Club America kadrosu ve takım haberleri

Club America yerel sezonunun ortasında olabilir, ancak Avrupa muhalefetine karşı güçlü taraflarla mücadele ediyor.

Son üçte Jonathan Rodriguez’i Henry Martin ile değiştirerek, orada öne dönme seçeneğiyle işleri tazeleyebilirler.

Alvaro Fidalgo da Fernando Ortiz’in makine dairesinde yer alırken, Jonathan dos Santos’un tecrübesi orta sahada kullanılacak gibi görünüyor.

Yorum yapın