Porto 2022-23 yeni ev kiti: Fiyat, nasıl satın alınır ve ilham kaynağı açıklandı

Bu sürüm, New Balance’ın FC Porto için ‘Unbreakable by Nature’ kampanyasının bir parçası.

Sitemizde yer alan tüm ürünleri bağımsız olarak seçiyoruz. Sağlanan bağlantılar aracılığıyla bir şey satın aldığınızda komisyon kazanabiliriz.

Geçen hafta en son Athletic Bilbao formasını çıkardıktan sonra New Balance, kulüp listesinden başka bir forma daha çıkardı. Yeni FC Porto forması, yeni sezon için incelikle güncellenen klasik mavi ve beyaz çizgilerle kulübün geleneğine bir selam niteliğinde.

Kulübün renkleri 1909’da o zamanki Portekiz bayrağının onuruna seçildi ve o zamandan bu yana geçen 113 yılda Avrupa’nın ikonik forma tasarımlarından biri haline geldi. Klasikte bu yılki tek değişiklik, şeritler boyunca jakarlı yapıların kullanılması. Bu teknik, tasarıma sade bir desen vermenin yanı sıra, ekstra havalandırmaya da izin verir. Eşleşen şort ve çoraplarla tamamlanan iç saha forması, parlak sarı bir kaleci forması ile birlikte giyilecek.

Formayı ortaya çıkaran FC Porto kaptanı Pepe, kulübün “süper yoğun ve tutkulu” taraftarlarına saygı duruşunda bulunarak, “Yeni forma konusunda her zaman büyük bir beklenti var. Hayranlarımızın renklerimizi ve geleneklerimizi onurlandırdığımızı görmelerinin ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.”

Porto 2022-23 ev kiti fiyatı ve nasıl alınır

FC Porto 2022-23 iç saha forması 28 Haziran’da piyasaya sürülecek, ancak formayı şimdiden ön sipariş verebilirsiniz. Yeni denge. İşte mevcut öğelere bir göz atın:

New Balance FC Porto Home Kısa Kollu Jersey, gün boyu nefes alabilirlik için NB DRY nem emici teknolojisi ve entegre file kumaşı ile rahatlık için tasarlanmıştır. Atletik bir uyum, dinamik hareket için ideal olduğu ve aynı zamanda aşırı sıkı olmadığı anlamına gelir.

65,00 £ (79,00 $) karşılığında New Balance’dan alın

Genç taraftarlar da genç formasıyla FC Porto Home’a ​​desteklerini gösterebilirler. Gömlek, NB DRY nem emici teknolojisi ve nefes alabilirlik için entegre örgü kumaşı ile yetişkin versiyonunun tüm özelliklerini sunar.

New Balance’dan 50,00 £ (60,00 $) karşılığında alın

FC Porto 2022-23 iç saha forması New Balance’dan ön siparişe açıldı. Tüm koleksiyonu buradan satın alın.

Daha fazla okuma:

Yorum yapın