Paul Pogba’nın Amazon Prime belgeseli: Yayın tarihi, ‘Pogmentary’ nasıl izlenir ve yayınlanır

GOAL, orta saha oyuncusu ve 2018 Dünya Kupası kazananını içeren yaklaşan seri hakkında bilmeniz gereken her şeyi size getiriyor

Dışa dönük Manchester United yıldız Paul Pogba2022’de Old Trafford’dan serbest oyuncu olarak ayrılan , belgesel tedavisi alan en son spor ikonu oldu. Amazon Başbakanı bir serinin yolda olduğunu teyit ediyor.

Dünya Kupası galibi, 2016 yılında 105 milyon Euro’ya (88 milyon £) Red Devils’e yeniden katıldığında tarihin en pahalı futbolcularından biri oldu ve neslinin en yetenekli orta saha oyuncularından biri olarak kabul ediliyor.

Pogba’nın kişiliği, genç hayranlarının şık dans kutlamalarından zevk almasıyla eşit ölçülerde hayranlık ve alay kazandı; kır saçlı uzmanlar TV stüdyolarında küçümseyici bir şekilde hırlıyor.

Kariyeri artık bir belgesel dizisine konu olacak ve HEDEF ne zaman yayınlanacağı, nasıl izleneceği ve daha fazlası dahil olmak üzere tüm detayları size getiriyor.

Bu sayfada

  1. Paul Pogba Amazon belgeseli ne hakkında?
  2. Paul Pogba Amazon belgeseli ne zaman yayınlanacak?
  3. Paul Pogba Amazon belgeselini nasıl izleyebilirim?
  4. Paul Pogba Amazon belgesel fragmanı
  5. Amazon Prime başka futbol belgeselleri çekti mi?

Paul Pogba Amazon belgeseli ne hakkında?

Yapımcılar tarafından ‘The Pogmentary’ olarak adlandırılan belgesel, Paul Pogba’nın sahadaki başarılarını ve saha dışındaki hayatını konu alacak.

Amazon Stüdyoları’nda Avrupalı ​​orijinallerin başkanı olan Georgia Brown, belgeselin oyun alanından uzak hayatına bakarak “şöhretin arkasındaki adam”a bir bakış sağlayacağını söylüyor.

Brown, “Paul Pogba, zamanının en önde gelen yeteneklerinden biri, bu nedenle genel bir anlaşma ve ‘The Pogmentary’ dizisi ile onunla işbirliği yapmaktan heyecan duyuyoruz.” Dedi.

“Hepimiz Paul’ü bir futbol sahasında neler yapabileceğini biliyoruz, ancak etkisi çok daha ilerilere ulaşıyor ve şüphesiz tüm bir nesil için bir ikon. Bize sağlanan eşi görülmemiş erişim sayesinde Prime Video, oyunun arkasındaki adamı gösterecek. şöhret, saha dışında hayatına dalmak ve hikayesini kendi sözleriyle anlatmasına izin vermek.”Pogba’nın bu noktaya kadar olaylı ve başarılı bir kariyere öncülük etmesiyle birlikte, belgesel yapımcılarının incelemesi gereken malzeme sıkıntısı yok.

Fransa milli takımının Juventus’taki zamanı, 2016’da Manchester United’a büyük para dönüşü ve 2018’de Fransa ile Dünya Kupası zaferi, keşif için verimli zeminler. Sir Alex Ferguson, Jose Mourinho ve Ole Gunnar Solskjaer gibi farklı yöneticilerle ilişkiler de gündeme geliyor.

Graeme Souness ve Roy Keane gibi yüksek profilli uzmanların yanı sıra hayranlardan sık sık katlanmak zorunda kaldığı eleştiri voleybolu da bir tartışma noktası.

Belgeselin bir noktasında Pogba, profesyonel futbolcuları harekete geçiren düşünce süreçlerine bir göz atarak, sözleşmesini geciktirerek “Manchester United’a bir hata yaptıklarını gösterme” sözü verdi.

Başa dön

Paul Pogba Amazon belgeseli ne zaman yayınlanacak?

Amazon Prime’ın Paul Pogba belgeseli şuradan yayınlanabilir: 17 Haziran 2022 yani şimdi izlenebilir.

Yaklaşan film dizisinin haberleri ilk olarak Nisan 2021’de yayınlandı ve yapımcılara futbol taraftarlarının iştahını kabartması için birkaç ay izin verdi.

Pogmentary ekran görüntüsü Paul PogbaAmazon Prime Videosu

Başa dön

Paul Pogba Amazon belgeselini nasıl izleyebilirim?

Bu sayfa bağlı kuruluş bağlantıları içerir. Sağlanan bağlantılar aracılığıyla abone olduğunuzda, bir komisyon kazanabiliriz.

ihtiyacın olacak Amazon Prime Videosu Paul Pogba belgeselini izlemek için abonelik.

Amazon Prime aboneliğiniz yoksa Paul Pogba belgeselini ve daha fazlasını izlemek için 30 günlük ücretsiz Amazon Prime deneme sürümünü deneyebilirsiniz.

Çevrimiçi akış hizmeti maliyetlerine abonelik ayda 7,99 £ veya yılda 79 £ Birleşik Krallık’ta. Amerika Birleşik Devletleri’nde fiyatlandırılır yılda 119 dolar veya Ayda 12.99 dolar. Birçok TV ve film akışı platformunda olduğu gibi Amazon Prime, potansiyel abonelere ücretsiz deneme süresi sunar.

Paul Pogba belgeselini izlemekle ilgileniyorsanız, hizmetin resmi web sitesinde Amazon Prime Video hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Başa dön

Paul Pogba Amazon belgesel fragmanı

Program için iştah açıcı bir dizi fragman yayınlandı, bunlardan biri mevcut Pogba’nın kendisinin 10 yaşındaki bir versiyonunu “başardığını” söylediğini gösteriyor.

Ana fragmanı yukarıdaki videodan izleyebilirsiniz.Başa dön

Amazon Prime başka futbol belgeselleri çekti mi?

Amazon, spordaki en büyük kulüplerden ve kişiliklerden bazılarıyla çalışan bir dizi futbol belgeseli üretti.

Akış platformu, 2019-20 sezonundan bu yana bir dizi canlı Premier Lig futbolu yayınlıyor.

Amazon Originals futbol belgeselleri arasında, NFL ve ragbi birliği takımlarına ek olarak Manchester City, Tottenham ve Brezilya’yı da içeren ve 2021’de Bayern Münih ve Juventus’a odaklanan filmlerin yer aldığı All or Nothing serisi yer alıyor.

Yorkshire kulübünün Marcelo Bielsa yönetimindeki Premier Lig promosyon girişimlerini inceleyen Leeds United belgeseli ‘Take Us Home’ Amazon Prime’da yayınlandı, Barselona belgeseli ‘Take the Ball, Pass the Ball’ ve ‘ This is Football’, yalnızca platformda mevcuttu.

Amazon, Real Madrid ve İspanya defans oyuncusu Sergio Ramos’a odaklanan bir belgesel de dahil olmak üzere bireylere odaklanan bazı belgeseller üretti.

Amazon, Paul Pogba hakkında yaklaşan ‘Pogmentary’nin yanı sıra, 2021’de vizyona giren eski Manchester United patronu Sir Alex Ferguson hakkında bir belgesel yaptı.

İzlemeyi düşünürseniz, Amazon Prime belgesellerinden bazılarını, IMDb puanları da dahil olmak üzere yukarıdaki tabloda görebilirsiniz.

Bu arada, burada çevrimiçi izlemek için futbol belgeselleri hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Başa dön

Yorum yapın