Nottingham Forest 2022-23: Tam Premier Lig programı yayınlandı, önemli tarihler ve bilet detayları

Kırmızılar, 23 yıl sonra ilk kez üst düzey bir rekabete dönüş için hazırlanıyorlar

Nottingham ormanı 2022-23 Premier Lig sezonunu – 23 yıldır ilk kez – Newcastle United’da açacak.

City Ground’da kesinlikle gürültülü bir atmosferin önünde, kampanyanın ilk ev gezisi, West Ham United’ın Trent Nehri kıyılarını ziyaret ettiğini görecek.

Geçen sezon Huddersfield Town’a karşı heyecan verici bir play-off final zaferinden sonra Steve Cooper’ın kampında güven yüksek ve seçkinler arasında hayatın her dakikasının tadını çıkarmaya kararlı olacaklar.

HEDEF Size Nottingham’s Forest’ın 2022-23 Premier Lig fikstürünün tam listesini, maçlara gitmek isteyenler için önemli tarihleri ​​ve bilet detaylarını getiriyor.

Nottingham Forest Premier Lig fikstürü

Nottingham Forest biletleri: Fiyatlar ve nasıl satın alınır

Nottingham Forest Premier Lig maçlarının biletleri resmi kulüp kanallarından satın alınabilir.

Oyunlar rakibe göre kategorilere ayrılmakta, fiyatlar kategori ve koltuk pozisyonuna göre değişmektedir. A Kategorisi maçları – Manchester United, Liverpool ve Manchester City gibi takımlara karşı – en pahalı maçlar olacak.

Kırmızılar zaten 2022-23 için daha fazla sezonluk bilet satmayacaklarını belirttiler, ancak koltuklarını şimdiden garantileyenler, yenileme fiyatları yetişkinler için sadece 385 £ ve altı için 45 £ ‘dan başladığı için ciddi anlamda paranın karşılığını alacaklar. 11’ler.

Premier Lig maçları için bilet satın alma hakkında daha fazla bilgiyi kulübün resmi web sitesinde veya online bilet gişesini ziyaret ederek öğrenebilirsiniz.

Yorum yapın