New Balance, Mané, Sterling ve Saka ile ‘Canlı Kıvılcım’ önyükleme paketini piyasaya sürüyor

Yeni denge, ateşli turuncu renk grubuyla oyunu ateşlemek için Canlı Kıvılcım serisini hazırladı

Sitemizde yer alan tüm ürünleri bağımsız olarak seçiyoruz. Sağlanan bağlantılar aracılığıyla bir şey satın aldığınızda komisyon kazanabiliriz.

New Balance, son birkaç sezonda bir dizi hücum yeteneği kazanmayı başardı ve bu büyük silahlarda yeni ‘Canlı Kıvılcım’ önyükleme paketini piyasaya sürmesi gerekiyor. Kapsül, her ikisi de Mané, Sterling ve Saka gibi yaratıcı oyuncular düşünülerek tasarlanan Tekela v3+ ve Furon v6+ olmak üzere iki silüete sahiptir.

New Balance VSpark Yeni denge

Her iki silüet de “Impulse Blue” vurguları ve tasarımı tamamlayan topuk grafiğiyle göz alıcı “Impulse Orange” renk grubuna ulaşır. Bunun yanı sıra, her bir krampon, tümü oyuncuların Furon v6+’da “tehdit” olmalarına ve Tekela v3+’da “farklı görmelerine” izin vermek için seçilen bir dizi teknik ayrıntıya sahiptir.

Claudia - Sheila New Balance Canlı KıvılcımYeni denge

Öne çıkan performans özelliklerinden bazıları, her siluette Elite Pro Taban Plakasının yanı sıra Furon’un dokuma üst ve düşük profilli örgü yakasını ve Tekela’nın örgü ve kinetik dikiş teknolojisinin bir kombinasyonundan oluşan üst kısmını içerir.

New Balance ‘Canlı Kıvılcım’ fiyatı ve nasıl satın alınır

‘Canlı Kıvılcım’ paketindeki her iki tasarım da şu anda mağazadan satın alınabilir. Yeni denge Site ve Sert Zemin, Yumuşak Zemin, Suni Zemin ve Astro Çim üzerinde oynamaya uygun seçeneklerle gelir. Yetişkin boyutlarının yanı sıra, bir çocuk seçeneği de mevcuttur.

NB Canlı Kıvılcım 2Yeni denge

İngiltere: 45,00 £ ile 190,00 £ arasında değişen fiyatlarla tüm koleksiyonu buradan satın alın

BİZ: Tüm koleksiyonu burada 74.99$ ile 214.99$ arasında değişen fiyatlarla satın alın.

Daha fazla okuma:

Yorum yapın