‘Nasıl bu kadar nankör olabilirsin, OMG!’ – Gabriel, Nketiah anlaşmasından memnun olmayan Arsenal taraftarlarını hedef alıyor gibi görünüyor

Genç oyuncu, Gunners anlaşmasını uzattı ve daha önce kulübün tüm zamanların en golcü oyuncusu Thierry Henry tarafından giyilen ikonik 14 numaralı formayı aldı.

Arsenal’in yıldızı Gabriel Magalhaes, genç oyuncunun Emirates Stadyumu’nda Thierry Henry’nin formasını aldığı için eleştirilerle karşılaşmasının ardından Eddie Nketiah’ı savunmaya geldi.

Nketiah, Gunners’ta kalmak için yeni bir anlaşma imzaladıktan sonra gelecek sezon 14 numara giyecek.

Ona kulübün en saygın numaralarından birini verme kararı bazı taraftarlar tarafından hoş karşılanmadı.

Gabriel, Nketiah eleştirisi hakkında ne dedi?

Savunucu, kargaşaya özellikle atıfta bulunmasa da, sosyal medya aracılığıyla anlamlı bir mesaj gönderdi.

Cumartesi günü Twitter’da “Nasıl bu kadar nankör olabilirsin! OMG” yazdı.

büyük resim

Nketiah, Chelsea’den serbest bırakıldıktan sonra 2015 yılında Arsenal’in akademisine katıldı. Gunners’da rütbeleri yükseltmeye devam etti ve ilk takımını 2017’de 18 yaşında selamladı.

Forvet, Arsenal ile düzenli olarak yer almak için mücadele etti ve geçen sezon Premier Lig’de sadece sekiz başlangıç ​​yaptı.

Teknik direktör Mikel Arteta yine de Nketiah’tan gelecek çok şey olduğuna inanıyor ve artık sözleşme belirsizliği sona erdi.

Arsenal’in resmi internet sitesine yaptığı açıklamada, “Eddie’nin bizimle kalmasına sevindim. O, bizim neyle ilgili olduğumuzu ve kulübün tüm değerlerini temsil ediyor” dedi.

“Sözleşmesini uzattığı için çok mutluyuz ve şimdi çalışmaya başlamamız ve onda sahip olduğumuz büyük yeteneği ve insanı geliştirmeye devam etmemiz gerekiyor.”

daha fazla okuma

Yorum yapın