Masters Football Cup 2022: Takımlar, biletler, TV kanalı ve Man Ud ve Liverpool’un yer aldığı efsaneler turnuvasının nasıl izleneceği

Liverpool ve Manchester United efsaneleri klasik salon futbolu turnuvasında karşı karşıya gelecek

Ustalar Futbolupopüler 6-a yan efsaneler etkinliği, 11 yıllık bir aradan sonra 2022’de geri dönecek.

Turnuva en son 2011’de oynandı, ancak şimdi yeniden canlandırıldı ve oyunun efsaneleriyle süslendi.

Peki Masters Football nedir, 2022 Kupası’nda kimler oynuyor ve ne zaman oynanıyor? HEDEF bilmeniz gereken her şeyi size getiriyor.

Ustalar Futbolu nedir?

Masters Football, Birleşik Krallık’ta düzenlenen altı kişilik bir kapalı futbol turnuvasıdır.

Ustalar Futbolu Seçim Komitesi, daha önce oynadıkları üst düzey bir kulübü temsil edecek bir grup oyuncu seçer (müsabaka yılı içinde tümü 35 yaş ve üstü) ve bu oyuncular daha sonra birbirleriyle rekabet eder.

Turnuva, ilk elemelerin kazananlarının sonraki aşamalara ilerlediği bir eleme formatıdır.

Masters Cup 2022’de hangi takımlar var?

Premier Lig rakipleri Manchester United ve Liverpoolyanı sıra Eski Firma rakipleri Kelt ve korucular2022 Masters Cup’ta yer alacak.

Her takım bir araya geldi sekiz kişilik takım, yapbozlarının son parçasını hala eksik olan Man Utd hariç. Katılanların arasında Jamie Carragher, Louis Sahave Carlton Cole.

Oyuncuların tam listesini aşağıda görebilirsiniz

Manchester United

Liverpool

Kelt

korucular

Masters Cup 2022 ne zaman ve nerede yapılacak?

Masters Cup 2022, 8 Temmuz 2022başlama vuruşu 19:30 BST.

yılında ev sahipliği yapacaktır. Braehead Arena, Glasgow.

Masters Football Cup TV kanalı ve canlı yayın

2022 Masters Futbol Kupası şu kanaldan yayınlanacak: 360 Spor TVspor belgesellerine adanmış bir yayın hizmeti.

Nasıl abone olunacağı ve Football Masters etkinliğinin nasıl izlenebileceği hakkında ek bilgi için 360 Sports TV web sitesini ziyaret edin.

Ustalar Futbol Kupası 2022 bilet fiyatları ve nasıl alınır

Masters Football etkinliğinin biletleri 25£’dan başlıyor ve VIP koltuklar için 125£’a kadar çıkıyor, biletlerinizi Football Masters web sitesinde online olarak rezerve edebilirsiniz.

Masters Football’un kuralları nelerdir?

Resmi Masters Futbol kurallarını aşağıda okuyabilirsiniz.

  1. Tüm futbol maçları, çevre tahtaları ile çevrili 60 × 30 metrelik sahalarda oynanacaktır.
  2. Her maç her şekilde 8 dakika olacak.
  3. Her futbol takımı, her maç için sahada aynı anda en fazla 6 oyuncu olmak üzere 9 kişilik bir kadro kullanabilir. Oyun sırasında herhangi bir zamanda her takım tarafından sınırsız sayıda oyuncu değişikliği yapılabilir.
  4. Her zaman en az bir futbolcu rakip yarı sahasında olmalıdır, aksi takdirde orta saha çizgisinden rakip takım lehine serbest vuruş verilir. Bu kural, bir oyuncusu ihraç edilen bir takım için geçerli değildir.
  5. Ofsayt yok.
  6. Tüm serbest vuruşlar 5 saniye içinde yapılmalıdır, aksi takdirde karar iptal edilir. Serbest vuruşlarda rakip takım 5 metre uzakta olmalıdır.
  7. Sahada küçük yaralanmalar tedavi edilmeyecektir. Saat yalnızca ciddi yaralanma veya zaman kaybı için durdurulacaktır.
  8. Günah Kutusu, sarı kart suçları için resmi olmayan bir kapasitede kullanılacaktır. Hakem, oyuncuya iki dakikalığına sahayı terk etmesini önerecektir.
  9. Kırmızı kart gören oyuncu hemen ihraç edilir, değiştirilemez ve bir sonraki maç için yasaklanır. En uç durumlarda, oyuncuların MastersFootball™ oynaması süresiz olarak yasaklanacaktır.

Yorum yapın