Martinez süperstarlık için Alvarez’i desteklerken Haaland Man City yarışmasına hazırlanıyor

Hüküm süren Premier Lig şampiyonları, yüksek reyting alan bir Arjantinliyi, üretken bir Norveçli forvetle birlikte kitaplarına almaya hazırlanıyor.

Erling Haaland, 2022-23’teki hücumuna liderlik edecek asıl adam olarak bu yaz Manchester City’ye gidiyor olabilir, ancak üretken Norveçli, Arjantinli uluslararası Emi Martinez tarafından ipucu verilen Julian Alavarez’den Etihad Stadyumu’nda rekabet etmeye hazırlanıyor. “süperstar” olmak.

Haaland, Borussia Dortmund ile 51 milyon sterlinlik (63 milyon dolar) bir anlaşmayla Pep Guardiola’nın saflarına katılmaya hazırlanıyor.

Güney Amerikalı genç Alavarez de Ocak ayında 14 milyon sterlinlik (17 milyon dolar) bir anlaşmayla İngiltere’ye gidiyor ve Aston Villa’da kendisine yüksek puanlı bir vatandaşın katılmasını umut eden Martinez, yetenekli 22’yi bekliyor. -Yılında City ile büyük bir etki yaratacak.

Julian Alvarez, Man City’de başarılı olacak mı?

City, Avrupa futbolunda denenmemiş bir oyuncu olarak Alvarez’in potansiyelini satın alıyor, ancak son zamanlarda River Plate için Copa Libertadores’ta altı gol attığını gördü.

Ayrıca Arjantin için Lionel Messi’nin yanı sıra dokuz üst düzey forma da topladı ve hüküm süren Premier Lig şampiyonları için kurnaz bir yatırım olmaya aday.

Alvarez’in uluslararası bir meslektaşı olan Martinez, gelecek vaat eden forvet hakkında şunları söyledi: “Julian’ın sahip olduğu yeteneği hepimiz biliyoruz. Ama o kendini feda etmiş ve bulunduğu yere gelmek için çok çalışmış çok mütevazi bir adam.

“City’de başarılı olacak. Aslında, onun bir süperstar olacağını düşünüyorum.

Aston Villa’ya gelmesini istedim. Geçen yıl Copa America’dan önce ona bize katılmasını söyledim. Ama City’nin zaten yerinde olduğu açıktı.

Julian orada iyi işler yapacak. Dünyanın en iyi koçlarından biriyle çalışmasından bahsediyoruz. Çok fazla kalite getirecek, aynı zamanda takıma çok fazla bağlılık getirecek.”Julian Alvarez, Man City ile ne zaman bağlantı kuracak?

River Plate, City’nin Alvarez’in yaza kadar kayıtlarında kalmasına izin verdiğini gördükten sonra, yeni bir Copa Libertadores tacını kovalarken sıcak bir geleceğin hizmetlerini Ocak 2023’e kadar sürdürmeyi umuyordu.

Prestijli bir kıta yarışmasında Velez Sarsfield ile son 16 karşılaşması için onlara uygun olacak, ancak daha sonra İngiltere için çantalar toplanacak.

Alavarez, 6 Temmuz’da sezon öncesi eğitimin başlaması için City ile bağlantı kuracak.

daha fazla okuma

Yorum yapın