Mane’den Bayern’e: Salihamidzic, Bundesliga şampiyonlarının ‘başka seçenekleri araştırdığını’ ancak Liverpool yıldızına meraklı olduklarını söyledi

Alman tarafı Senegalli kanat oyuncusuyla sözleşme imzalamada önde gidiyor ancak alternatifler arıyor

Spor direktörü Hasan Salihamidzic, Bayern Münih’in önümüzdeki sezon ataklarını güçlendirmeye çalıştıkları için baktıkları tek seçenek Sadio Mane değil.

Bundesliga şampiyonu, Liverpool’a bu yaz ayrılmak istediğini bildiren Senegalli uluslararası ile sözleşme imzalamanın favorisi.

Polonyalı milli futbolcu geçtiğimiz günlerde transfer yapmak istediğini açıkladığı için Bayern, yıldız forvet Robert Lewandowski’yi kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya.

Bayern, Sane için ne dedi?

Ancak Salihamidzic’in dediğine göre Bavyera tarafı Senegalli kanat oyuncusu Mane’den daha fazla seçeneğe bakıyor. BİLD: “Transfer piyasası kolay değil ve her zaman kulübün finansal yeteneklerine bağlı.

“Temel olarak takımımızı güçlendirmeye çalışıyoruz – ayrıca hücumda bazı seçenekler üzerinde çalışıyoruz.

“Elbette kendinizi tek bir seçeneğe indirgeyemezsiniz, birkaç seçeneğiniz olmalı.”

Mane, Bayern Münih’e katılacak mı?

HEDEF Mayıs ayında Mane’nin Liverpool’a bu yaz kulüpten ayrılma arzusunu bildireceğini ve Bayern’in onu imzalamak için favorileri olduğunu bildirdi.

Son zamanlarda Mane’nin yaz transferi yapacağını söylediğinde geleceğiyle ilgili spekülasyonlar yoğunlaştı, ancak kısa süre sonra bunun bir şaka olduğu konusunda ısrar ederek bu yorumlardan geri adım attı.

30 yaşındaki oyuncuyu Alman takımına geçmeye teşvik eden Senegal teknik direktörü Aliou Cisse, gazetecilere şunları söyledi: “Sadio, bir sınır ülkesi olan Avusturya’nın Salzburg kentinde oynadı ve bu, bilinmeyen bir bölgeye gitmediği anlamına geliyor.

“Bana göre kendini en iyi hissedeceği kulüp Bayern.”

daha fazla okuma

Yorum yapın