Mane’den Bayern’e: Neden Bundesliga’nın Haaland’ın gitmesi ve Lewandowski’nin gitmesiyle ‘büyük isim’ Liverpool yıldızı olması gerekiyor?

Lothar Matthaus, Senegalli forvetin Almanya’da yüksek profilli ayrılışlarla dolu bir yaz boyunca Anfield’dan çekilebileceğini umuyor.

Sadio Mane, Bayern Münih’e bir yaz transferi ile yoğun bir şekilde bağlantılı olmaya devam ediyor ve Lothar Matthaus, Bundesliga, Erling Haaland’ı Manchester City’ye kaybettikten sonra Robert Lewandowski ile ayrılmaya hazırlanırken, başka bir “büyük isim” için bir anlaşma yapılabileceğini umuyor. .

Yıldız dönüşleri kayda değer yeteneklerini başka yerlere çekerken, hüküm süren Alman şampiyonlar, yüksek reytingli Senegalli forvet için Liverpool ile büyük para anlaşması yaparak savaşmak istiyor.

Mane, Anfield’daki sözleşmesinin son 12 ayına yaklaşıyor, kartlarda uzatma yok ve Matthaus, Merseyside’da Premier Lig ve Şampiyonlar Ligi onurlarını toplarken 120 gole ulaşan bir adamın Bavyera için bavullarını topladığını görmek için sabırsızlanıyor. yüksek profilli aktivitenin yoğun penceresi.

Mane, Bayern Münih için neden bu kadar önemli olsun ki?

Bu yılın başlarında ülkesiyle Afrika Uluslar Kupası zaferinin tadını çıkaran ve 2022’de potansiyel Ballon d’Or kazananlarıyla ilgili tartışmaya giren 30 yaşındaki oyuncu, Liverpool’da hemen hemen her şeyi başardı.

Matthaus, Lewandowski’yi Barcelona ile ilişkilendiren spekülasyonlar arasında Bayern’in kendi soyağacına sahip oyunculara ihtiyacı olduğunu belirtmek için can atarken, şimdi yeni bir mücadeleye girip girmeme konusunda kafa yoruyor.

Bayern’in eski kaptanı, Mane’nin Allianz Arena’ya gelip gelmeyeceği sorulduğunda, “Umarım öyledir. Futbolda büyük bir isim ve bunu Senegal ve Liverpool için gösterdi. Çok hızlı ve gol atabiliyor.

Bundesliga Haaland’ı kaybetti ve biz de Lewandowski’yi kaybedebiliriz. Bundesliga’nın logosu ve markası için büyük yüzlere ihtiyacımız var.

Bayern’e imza atarsa ​​mutlu oluruz. Ben eski bir Bayern oyuncusuyum. Bayern ve Bundesliga için iyi olacak.”Mane’nin geleceğinde son durum nedir?

Senegalli milli oyuncu, 28 Mayıs’ta Liverpool formasıyla Real Madrid’e karşı Şampiyonlar Ligi final maçına çıktıktan sonra geleceği hakkında kamuoyuna açıklama yapma sözü vermişti.

HEDEF O sırada Mane’nin Anfield’dakileri devam etme arzusu hakkında bilgilendirmeye hazırlandığını doğrulayabildi ve Bayern hızla bir işe alım kuyruğunun önüne geçti.

Adam, Senegal halkının isteklerine boyun eğeceğini belirterek, anavatanına geri dönenlerin onun devam etmesini istediğini öne sürdü.

Bayern alternatif seçenekleri araştırmayı kabul ederken, Mane o zamandan beri bu yorumlardan geri adım attı.

Spor direktörü Hasan Salihamidzic, şunları söyledi: BİLD Mane ile olan bağlantılardan: “Transfer piyasası kolay değil ve her zaman kulübün finansal yeteneklerine bağlı.

“Temel olarak takımımızı güçlendirmeye çalışıyoruz – ayrıca hücumda bazı seçenekler üzerinde çalışıyoruz.

“Tabii ki kendinizi tek bir seçeneğe indirgeyemezsiniz, birkaç seçeneğiniz olmalı.”

daha fazla okuma

Yorum yapın