‘Man Utd’ye hata yaptıklarını göstereceğim!’ – Pogba acımasız bir ayrılık mesajı veriyor ve bir sonraki kulüpte Red Devils’e musallat olmayı hedefliyor

Dünya Kupası kazanan orta saha oyuncusu, Premier Lig ağır sıkletleriyle altı test yılının ardından bu yaz Old Trafford’dan serbest oyuncu olarak ayrılıyor.

Paul Pogba, Manchester United’a serbest oyuncu kadrosuna girmesine izin vermekle “hata yaptıklarını” gösterme sözü verdi ve Fransız orta saha oyuncusu Old Trafford’da neden daha önce yeni bir sözleşme teklif edilmediğini sorguladı.

29 yaşındaki esrarengiz oyuncu, Premier Lig ağır sıkletleriyle yaptığı anlaşmanın bitmesine izin verdikten sonra yeni bir meydan okumaya daha hazırlanıyor – GOAL, Serie A devleri Juventus’a giden adımların geri çekilmesinin artık kartlarda olduğunu doğrulayabiliyor.

Pogba, İngiltere’de 89 milyon sterlinlik (108 milyon dolar) bir hamleyle transfer rekorları kırdığını, Red Devils ile ilk sezonunda Jose Mourinho’nun altında üç kupa topladığını gören altı test yılının ardından bir manzara değişikliği arıyor, ancak nihayetinde mücadele ediyor. eleştirmenlerin kazanılmasına izin verecek formu bulun.

Pogba, Man Utd hakkında ne dedi?

Pogba, Old Trafford’da geride bıraktıklarına ciddi bir noktayı kanıtlama arzusuyla, geleceğin onun için ne olursa olsun şüphecilerini susturmaya hevesli.

Yeni Amazon Prime belgeselinde şunları söyledi: “Düşünce sürecim Manchester’a (United) bana sözleşme vermeyi beklemekle hata yaptıklarını göstermek.

Ve diğer kulüplere Manchester’ın bana sözleşme teklif etmeyerek hata yaptığını göstermek için.”United, Pogba’yı 2021 yazında yeni bir anlaşmaya bağlamaya çalıştı ve halihazırda bildirilen haftalık 290.000 £ ücret paketini çekmesine rağmen kendisine daha iyi şartlar getirildi.

Nisan ayında ne yazık ki vefat eden Mino Raiola, ‘The Pogmentary’ adlı bir şovda, daha yüksek profilli müşterilerinden biriyle United’dan bir teklif tartışırken görülebilir.

Ancak Pogba, Red Devils’ın görüşmelere başlamadan önce son kullanma tarihinden 12 ay önce beklediğini görmekten açıkça etkilenmedi ve Fransız oyuncunun “Bir oyuncuya onu kesinlikle istediğini söyleyip ona hiçbir şey teklif etmediğini nasıl söylersin?

“Bunu hiç görmedim.”Pogba neden Manchester United’da mücadele etti?

United’ın ünlü akademi sisteminden mezun olan ve 2011’de Sir Alex Ferguson’un yönetimindeki ilk kıdemli çıkışını yapan Pogba, 2016’da Manchester’a döndüğünde birçok kişi tarafından ciddi bir Ballon d’Or yarışmacısı olarak görülüyordu.

226 maçtan sonra United’dan ayrılıyor, ancak bu çıkışlarda sadece 39 gole katkıda bulundu ve sürekli değişen sistemlerde düzenli olarak elinden gelenin en iyisini yapmasına izin veren yerleşik bir rol bulamadı.

Raiola bu mücadeleler hakkında şunları söyledi: “Sizi Fransız milli takımında olduğunuz zamanki kadar iyi hissettirmeye çalışmalıyız.

“Onlarla farklısın. Anladın? Manchester United takımında başka bir Pogba’sın. Bu normal değil.

Fransa ekibiyle, gerçek Pogba, Juventus’un Pogba’sı, herkesin sevdiği Pogba sizsiniz. Manchester’da seni engelleyen bir şey var.”

Paul Pogba belgeseli ne zaman yayınlanacak?

The Pogmentary, 17 Haziran’da yalnızca Amazon Prime Video’da yayınlanacak.

Dünyanın dört bir yanında yayınlanabilen yapım, taraftarlara Pogba için futbol sahasından uzakta hayatın nasıl bir şey olduğuna dair bir fikir verecek.

daha fazla okuma

Yorum yapın