‘Man Utd, transferlerin nasıl yapılmayacağına dair bir kitap yazabilir’ – Fowler, Liverpool Nunez’e yaklaşırken Red Devils’e girdi

Anfield’daki eski taraftar favorisi, Uruguaylı forvetin Anfield’a gelişi ve ezeli rakiplerinin imzasıyla dövülmesi konusunda heyecanlı.

Liverpool, Benfica’nın golcüsü Darwin Nunez için yarışı kazanmaya hazır görünüyor. HEDEF Reds’in ezeli rakipleri Manchester United’ı 75 milyon sterlinlik (94 milyon dolar) bir anlaşmayla yeneceğinden emin olduklarını doğruladı.

Robbie Fowler, Red Devils’in “nasıl transfer yapılmayacağına dair bir kitap yazabileceğini” belirtmekten büyük keyif aldı.

Old Trafford’dakiler, geçen sezon Portekizli ağır sıkletler için 34 gol atan yüksek reytingli Uruguaylı futbolcunun peşinde eli boş bırakılmış gibi görünüyor.

Liverpool, Man Utd’ye nasıl iş yapılacağını gösterdi mi?

Man Utd, 2021-22 sezonunda yine ilk dörtte bitirmeyi kaçırdı ve eski Reds forveti Fowler, Merseyside’dan alınan derslerin Manchester’dakiler tarafından dikkate alınması gerektiğine inanıyor.

Fowler anlattı Ayna: “Liverpool için neredeyse bitmiş görünen Darwin Nunez’in rekor imzasıyla, beni büyüleyen şey, müzakerelerin ortasında Manchester United’ın varlığı.

“Anfield halkının bundan rahatsız olacağını garanti edebilirim, çünkü sadece fiyatı değil, ücretleri de artırma potansiyeli var. Değeri kadar hiçbir ajan daha büyük bir kontrat almak için bunu kullanmaz, açık olalım.

“Man Utd’nin arka planda orada olması – benim için – bunun neden Liverpool için transfer pazarında bir başka ustalık eseri olabileceğinin altını çiziyor ve bu, yeni yüzler, yeni transferler, yeni transferler görmenin çaresizliğinde sıklıkla gözden kaçan bir nokta. heyecanlanmak.

“Zalim olmak istemiyorum ama Man Utd son sezonlarda nasıl transfer yapılmayacağına dair bir kitap yazabilirdi. Sırf rakibe gitmelerini istemediğiniz için oyuncularla sözleşme mi imzalıyorsunuz? Kontrol edin ve iki kez kontrol edin.

“Cristiano [Ronaldo] işini yeterince iyi yaptı, ama Man City’ye gidebileceği için onu imzaladı mı? Her tarafında felaket yazılıydı. Alexis Sanchez’de de öyle. Hayır, aynı değil, 10 kat daha kötü.

“Bu anlaşma, Old Trafford’da yanlış olan her şeyin altını çiziyor. Ne kadara mal oldu? Haftada yaklaşık 500 bin maaş, bir yerde onlara bir hedefin yaklaşık 20 milyon sterline mal olduğunu gördüm!

“Çok, çok daha kötüsü, bunun sadece Man Utd’nin ödeme yapısını bozmaması, aynı zamanda paramparça etmesiydi. kaleci böyle olur [David de Gea] haftada 400.000 £ ile sonuçlanabilir ve bir orta saha oyuncusu [Paul] Takımın yarısına bile daha fazla giremeyen Pogba.”Nunez’i transfer etmek Liverpool’un bir başka usta işi mi?

Kızıllar, Sadio Mane ve Mohamed Salah’ın Anfield’da ne kadar kalacağına dair sorular sorulmaya devam ederken, Ocak ayında Kolombiyalı kanat oyuncusu Luis Diaz’ı çoktan kapmış olan Nunez için hareket ediyor.

Senegalli yıldız, yaz aylarında Bayern Münih’e taşınacağını tahmin etmeye devam ederken, Mısırlı tılsım henüz 2023’te sona erecek bir sözleşmeyi uzatmadı.

Fowler, Liverpool’un takviye getirmek için harekete geçtiğini ekledi: “Darwin Nunez ile düşünceyi görebilirsiniz. Yele 30, 22 yaşında. Yele satmak yaklaşık 40 milyon sterlin toplayabilir ve Nunez 80 milyon sterline mal olur. Fakat. Ve bu önemli ama…

“Büyük ihtimalle Mane’nin istediği maaşın yarısından daha azını alacak. Bu, beş yıllık bir sözleşme boyunca onları fazladan 40 milyon sterlin kurtarabilir. Üstelik ücret yapısını da bozmuyor.

“Bu açıdan bakıldığında, mali durumunuzu düzenli tutarken 30 yaşındaki birini 22 yaşındaki biriyle değiştirmek Liverpool için çok iyi bir galibiyet ve Man Utd’nin takip etmesi gereken bir şey.”

daha fazla okuma

Yorum yapın