Maguire, 2021-22 ‘gerilemesinden’ sonra Manchester United kariyerini tekrar yoluna koyma sözü verdi

İngiltere uluslararası yeni baş antrenörü Erik ten Hag altında “yeni bir başlangıç” için heyecanlı

Harry Maguire, 2021-22 sezonunda bir “gerileme” yaşadıktan sonra Manchester United kariyerini tekrar yoluna koyma sözü verdi.

Red Devils, Premier Lig’de altıncı sıraya düşerken, bu süreçte şimdiye kadarki en kötü sayılarını kaydettiği için savunma oyuncusu performansları nedeniyle ağır bir şekilde eleştirildi.

Maguire, “hayal kırıklığı yaratan” bir sezon boyunca gerekli standarda ulaşamadığını kabul ediyor, ancak şüphecilerinin haksız olduğunu kanıtlamak için “mücadeleye” ve United’ın kupalar için bir kez daha mücadele etmesine yardımcı olmaya hazır.

Maguire 2021-22’deki gösterileri hakkında ne söyledi?

İngiltere uluslararası kulübün sezon öncesi turunda gazetecilere verdiği demeçte, “Geçen yıl kesinlikle kariyer yolumda kendim için bir aksilik oldu ama artık geride kaldı” dedi.

“Geleceği ve bu kulübün kupalar kazanmasını dört gözle bekliyoruz, tüm mesele bu.

“Geçen yıl hayal kırıklığıydı, bireysel olarak iyi oynamadım ve takım olarak kesinlikle iyi oynamadık, ancak iyi bir kariyer 10 ila 15 yıl sürebilir ve hiçbir zaman düz bir yerde olmayacaksınız.” yelken ve herhangi bir zorluk yaşamıyorsunuz. Savaşmak zorunda kalacaksın, aksiliklerin olacak.”

Maguire, Ten Hag altında ‘yeni bir başlangıç’ ile heyecanlı

United, yeni teknik direktör Erik ten Hag yönetimindeki ilk iki sezon öncesi maçını, Premier Lig’deki rakipleri Liverpool’u 4-0 yenerek, ardından Melbourne Victory’yi 4-1 yenerek kazandı.

Maguire, Ten Hag’ın, 7 Ağustos’ta Brighton’a karşı 2022-23’teki ilk Premier Lig maçı öncesinde kadro moralinin hızla oluşturulmasıyla, benzersiz felsefesini oyunculara şimdiden aktardığını söyledi.

“Zor oldu. Koşmak zordu ama sezonu gerçekten dört gözle bekliyoruz ”diye ekledi 29 yaşındaki.

“Herkes – oyuncular, kulüp – geçen yılın yeterince iyi olmadığını biliyor ama bu yeni bir başlangıç ​​ve önümüzde büyük bir sezon var.

“Erik ve koçluk ekibi fikirlerini ve gördüğünüz ilk iki oyunda prensiplere dair küçük ipuçları getiriyor. İlk Premier Lig maçına hazır olmak için çalışıyoruz, önemli olan bu. Şu anda yaptığımız her şey o ilk oyun için inşa ediyor.”

daha fazla okuma

Yorum yapın