Lukaku’yu yeniden imzalayıp Lautaro’yu satmak mı? Inter, Cassano tarafından Chelsea ile transfer işine karşı uyardı

Eski Nerazzurri forveti, San Siro’da Belçikalı forveti tekrar kitaplarına getirmek için bir anlaşma yapmanın hiçbir faydasını görmüyor.

Inter, Romelu Lukaku’yu Chelsea’den San Siro’ya geri getirme hamlesi konusunda uyarıldı ve Antonio Cassano, transferin çözmekten daha fazla soruna yol açacağını söyledi – muhtemelen Belçika uluslararası forvet oyuncusu olsaydı Lautaro Martinez’in satılması gerekecekti. yeniden imzalanacak.

HEDEF 8 Haziran’da, Stamford Bridge’den Premier Lig ağır sıkletlerinin 2022-23’te 98 milyon sterlinlik (121 milyon dolar) bir varlığı ödünç verme fikrine açık olduğunu doğrulayabildi.

Lukaku’nun 2020-21’de liderliğini yaptığı Serie A şampiyonluğunun tadını çıkaran Inter’in, onu saflarına geri döndürme seçeneğini araştırdığı söyleniyor, ancak Cassano, bir Blues flopuna sınırlı fon yatırmanın şüpheli bir karar olacağına inanıyor.

Inter, Chelsea’den Lukaku’yu kadrosuna katacak mı?

Lukaku, geçtiğimiz sezon Chelsea formasıyla sadece 15 gol kaydetti, iki yılda Inter’de 64 gol kaydetti ve Londra’nın batısında Thomas Tuchel’i yenemedi.

Eski Inter forveti Cassano, olası bir anlaşmadan bahsetti. Bobo TV stream: “Onu geri almam.

“15 milyon avro kazanarak rüya takımına gideceğini söyledi. Ancak şimdi Londra’da topa vurmuyor ve İtalya’ya dönmek istiyor.

“Dybala’nın geleceği düşünülürse Inter’in sorunu, Lukaku’yu alırlarsa Lautaro’yu satmak zorunda olmaları. Yine Lukaku’yu imzalamazdım.

“Ayrıca, her şeyden önce onun için para ödemeniz gerekiyor, ancak daha sonra taraftarların tepkisini görmelisiniz: maç başına iki gol atıyorsa tamam, ama aksi takdirde durum oldukça zorlaşıyor.

“Lukaku bunu düşünmeli. Bu noktada Chelsea’de kalacağını söylüyorum.”Chelsea, Lukaku’yu elinde tutacak mı?

Blues, Lukaku için yapılan teklifleri dinlemeye hazırlanırken, teknik direktör Petr Cech, rekor imza atarak geçmişi silip ona 2022-23’te değerini kanıtlaması için fırsatlar sunmaya istekli olduklarını söyledi.

Söyledi Gökyüzü sporları: “Şahsen harika bir sezon geçireceğine inanıyorum.

“Geçen sezon geldiğinde ne kadar güçlü olabileceğini gördük. Ne yazık ki Aston Villa ile oyunda yaşadığı uzun süreli sakatlık her şeyi yavaşlattı ve ardından Covid’e yakalandı.

“Sezonun sonuna doğru ne zaman formda olduğunu ve ne kadar güçlü olduğunu görebiliyorduk.

“Takım olarak Noel civarında covid ile belirli bir sezon geçirdik ve o da etkilenenlerden biriydi. Geri döneceğine ve güçlü bir sezon geçireceğine inancım tam.”

daha fazla okuma

Yorum yapın