İzle: Grealish, Man City’nin sezon öncesi Club America galibiyetinde Ochoa ile zorlu bir maça çıkıyor

Çift, NRG Stadyumu’ndaki dostluk çatışması sırasında tuhaf bir olayda ayrılmak zorunda kaldı.

Jack Grealish, Manchester City’nin Club America’ya karşı sezon öncesi galibiyeti sırasında Meksika kalecisi Guillermo Ochoa ile zorlu bir maça girdi. Olay, Houston’daki NRG Stadı’nda oynanan ve Pep Guardiola’nın takımının Kevin De Bruyne’nin ateli sayesinde 2-1 kazandığı karşılaşmanın ilk yarısında meydana geldi.

Club America oyuncuları, Ochoa ile yaşadığı çatışmanın ardından Grealish’i sert bir şekilde hedef alıyor gibiydi ve defans oyuncusu Bruno Valdez, 59. dakikada City yıldızına pervasız bir meydan okuma için sarı kart gördü. Yine de, Premier Lig kulübü sezon öncesi ilk maçında az farkla galibiyet elde ederken son gülen Grealish oldu.

Grealish ve Ochoa, Man City’nin Club America’yı kazanmasında neden karşı karşıya geldi?

Grealish, City saldırısının sona erdiğini gören ağır bir dokunuştan sonra Ochoa’ya sarıldı, ardından kaleci orta saha oyuncusunun ayağa kalkmasına yardım etmek için elini uzattı.

Ancak, İngiliz milli oyuncu Ochoa’nın elini itti ve tekrar ayağa kalktıktan sonra onu göğsüne sertçe itti, Meksikalı aynı şekilde karşılık verdi – ve hakem müdahale etmeye çalışırken iki oyuncu takım arkadaşları tarafından ayrılmak zorunda kaldı.

İzle: Grealish’in Ochoa ile münakaşası

Man City’de sırada ne var?

City şimdi Pazar günü Green Bay’deki Lambeau Field’da Bayern Münih ile bir toplantı yapacak.

Premier Lig şampiyonlarının Liverpool ile altı gün sonra planlanan bir Community Shield tarihi var ve son iç sezonlarını 7 Ağustos’ta West Ham’a karşı bir karşılaşma ile açacaklar.

Yorum yapın