‘İngiltere mistik bir yabancı ülke değil’ – USMNT kalecisi Turner Arsenal hamlesine hazır hissediyor

Aaron Ramsdale’in ikinci kemanını oynamama kararlılığıyla, vurucu oyuncu gösterime hazır

USMNT kalecisi Matt Turner, beklenen transferinden önce Arsenal’e geçmek için “heyecanlı” olduğunu söyledi ve şutör, Premier Lig’i bir tür “mistik yabancı ülke” olarak düşünmemeyi dört gözle beklediğini itiraf etti.

Giden New England Revolution yıldızı, 2022’nin başında Emirates Stadyumu’na gitmek için bir anlaşma yaptı ve 27 yaşındaki oyuncu, son birkaç sezonda hem kulüp hem de ülke için iyi formunun ardından Avrupa’ya geçişle ödüllendirildi.

Bununla birlikte, Turner, geçişinin bilgisiyle, Kuzey Londra’ya gitmek için bekleme oyununu oynamak zorunda kaldı – ve son tıbbi durumu şimdi başgösterirken, İngiltere’nin en çok hikaye edilenlerinden birine geçiş yapmanın “gerçeküstü” olduğunu kabul ediyor. kulüpler.

Turner, Arsenal’e katılmak konusunda ne düşünüyor?

Uluslararası Yıldızlar ve Çizgiler hareketinde “Kendimi iyi hissediyorum” dedi. “Muhteşem bir hayran kitlesine sahip böyle tarihi bir kulüpte oynama fırsatı bulduğum için son derece heyecanlı ve minnettarım.

“Gerçeküstü, bu yüzden Birleşik Krallık’ta botlarımı yere indirmeyi ve işe koyulmayı dört gözle bekliyorum, bunun mistik bir yabancı toprak gibi olduğunu düşünmüyorum ve gerçekten oraya gidip işi koymak çünkü yaptığım şey bu. En iyisi Oraya gideceğim ve gerçekten çok ama çok çalışacağım.

“Buradaki kaleci koçum Londra’dan, ailesi hala orada. Güvenebileceğim insanlar var, beni sorumlu tutabilecek ve bir araya gelip biraz mahvedebilecek insanlar. oraya güvenebilirim, bu yüzden bu konuda gerçekten endişelenmiyorum.”

Turner Arsenal’de nasıl bir rol oynayacak?

Manchester City’deki Zack Steffen’e çok benzeyen Turner, Aaron Ramsdale şeklindeki tartışmasız bir ilk tercihin zaten sahip olduğu bir rolü yerine getirmek için Emirates Stadyumu’na geliyor gibi görünüyor.

Bu, Katar 2022’den önce yorgun, deneysel Three Lions kadrosunda zorlu bir Uluslar Ligi kampanyasına katlanan İngiltere enternasyonali için ikinci bir keman pozisyonu öneriyor.

Ancak Turner’ın kendi Dünya Kupası için mücadele etmesi gerektiğinden, potansiyel bir kupa kalecisinden daha fazlası olduğundan emin olmaya istekli olacak ve yakında müstakbel takımına yaptığı uyarıda Mikel Arteta’ya birkaç baş ağrısı verebilir. -mate üzerinden sadece çek toplamanın doğru olmadığı ortaya çıkıyor.

daha fazla okuma

Yorum yapın