IMDB’deki Pogba belgeseli: ‘The Pogmentary’, eski Manchester Utd yıldızının dizi flopları olarak kullanıcılar tarafından umutsuz 1 yıldız puanı verdi

Dünya Kupası kazanan Fransız, Amazon Prime’daki kendi şovunun konusu oldu, ancak izleyiciler etkilenmekten daha az kaldı

Paul Pogba’nın Amazon Prime hakkındaki belgeseli, yayınlanmasının ardından kötü bir şekilde başarısız oldu ve eski Manchester United yıldızı, genel olarak 1 yıldızla umutsuz bir puan aldı. IMDB.

Bu yaz Old Trafford’dan serbest oyuncu olarak ayrılan Dünya Kupası ödüllü orta saha oyuncusu, hayranlarına onun günlük hayatından bir bakış sunan bir dizinin son konusu oldu.

Film, televizyon, akış içeriği ve video oyunlarıyla ilgili popüler bir çevrimiçi veritabanında ‘The Pogmentary’yi seçen izleyicilerle birlikte, pek çoğu Fransız’ın teklifinden etkilenmedi.

Kullanıcılar Pogba’nın belgeseli hakkında neler söyledi?

Beş bölümden oluşan dizi, Pogba’nın profesyonel futbol sahasında olmadığı zamanlarda neler yaptığını ve tartıştığını merak edenler tarafından pek hoş karşılanmadı.

‘The Pogmentary’ için şimdiye kadar 300’den fazla inceleme yapıldı ve çok azı çok gurur verici.

Pogba’nın prodüksiyonu “ben, ben, ben” yaparken “görkem yanılsaması” yaşadığı söyleniyor.

Diğerleri, programın “şimdiye kadar izlediğim en kötü belgesel” ve “her bölümü onun gülünç saç stillerinden birinden biraz daha uzun süren” bir “cüruflu” olduğunu söylüyor.

Pek çoğu, ellerinden gelse sıfır yıldıza oy vereceklerini de belirtti.

Pogmentary ekran görüntüsü Paul PogbaAmazon Prime Videosu

Pogba Juventus’a imza atacak mı?

Pogba, eğlence sektörüne yaptığı son atılım için sahadan uzakta eleştiriye gelirken, 2022-23’te kulüp ticaretini nerede yapacağını henüz resmi olarak doğrulamadı.

Bir süredir Juventus’a atılan adımların yeniden izlenmesi üzerine spekülasyonlar yapılıyor. HEDEF Onu Torino’ya geri götürecek bir anlaşmanın mevcut olduğunu teyit edebilir.

Bu hamle, rekor kıran 89 milyon sterlinlik (109 milyon dolar) bir transferin parçası olarak İtalya’dan ayrıldıktan altı yıl sonra yapılacak.

Pogba, Manchester United’a döndükten sonra küresel bir süperstar olacaktı, ancak 226 maçta ikna etmek için mücadele etti ve şimdi yeni bir mücadeleye hazır.

daha fazla okuma

Yorum yapın