‘Her şeyin başladığı yer!’ – Mane, Premier Lig yıldızlarıyla maç yapmak için Senegal köyüne geri döndü

Bayern Münih’e transfer hakkında konuşulmaya devam ederken, yıldız forvet evinde kaliteli zaman geçirdi.

Sadio Mane, bu hafta eski Premier Lig yıldızlarıyla bir maç yapmak için Senegal’deki doğduğu Bambali köyüne döndü.

Reds oyuncusu, bu sezon Jurgen Klopp yönetimindeki çifte zafer ve Premier Lig ve Şampiyonlar Ligi’ndeki kalp kırıklığının ardından yazın en büyük transfer hikayelerinden birinin merkezinde yer alıyor.

Ancak forveti Bayern Münih’e transfer etmekle ilgili devam eden tartışmaların ortasında, 30 yaşındaki oyuncu sezon dışında bir dizi tanıdık yüzle çamurlu bir tekme atmak için eve gitti.

Mane, Senegal’de kiminle oynuyordu?

30 yaşındaki oyuncu, eski Newcastle forveti Papiss Cisse ve Liverpool’un eski forveti El-Hadji Diouf’un yanı sıra uluslararası takım arkadaşı Mbaye Diagne ve Beninli yıldız Desire Segbe ile bu hafta çamurlu bir sahada görüntülendi.

“Her şeyin başladığı Bambali sahasında bir gala maçıyla kaynağa dönüş!!!” Mane, Instagram’a yazarak olayın fotoğraflarını sosyal medyaya attı.

“Kardeşlerime çok teşekkür ederim!”

Bu Mane’nin Bambali’ye ilk büyük dönüşü mü?

Ne münasebet!

Senegalli yıldız, memleketinde bu yılın başlarında ülkeyi AFCON zaferine yönlendirmek için yaptığı hayırsever çabalarıyla tanınıyor, ardından Dünya Kupası elemeleri geliyor – her iki durumda da Liverpool takım arkadaşı ve Mısır yıldızı Mohamed Salah pahasına. .

Oradaki insanların yaşam biçimini iyileştirmeye çalışırken, memleketinde bir hastane ve okul inşa edilmesine yardım etti.

Mane ayrıca finansal bağışlar ve önemli fonları toplamak için jestlerle ülkenin Covid-19 pandemisine karşı mücadelesine katkıda bulundu.

daha fazla okuma

Yorum yapın