Haaland duyuru videosu açıkladı: Man City’nin 51 milyon sterlinlik adamı 2009 kulüp kitinde çocukluk fotoğrafını yeniden yaratıyor

Premier Lig şampiyonu Borussia Dortmund ile büyük paralı bir anlaşma yaptıktan sonra en yeni transferlerini açıkladı.

Manchester City’nin 51 milyon sterlinlik (62 milyon dolar) adamı Erling Haaland, resmi duyuru videosunda kulübün 2008-2009 formasını giyen bir çocukluk fotoğrafını yeniden yarattı.

City, Borussia Dortmund ile Mayıs başında Haaland’ı imzalamak için bir anlaşmaya vardıklarını ve nihayet Pazartesi sabahı forvet oyuncusunu resmen açıklayabildiklerini doğruladı.

21 yaşındaki oyuncu, 2000-2003 yılları arasında Manchester kulübünde oynayan babası Alfe Inge Haaland’ın izinden giderek geleceğini 2027 yılına kadar Premier Lig şampiyonlarına adadı.

City Haaland’ın gelişini nasıl duyurdu?

City, Haaland’ın 13 Haziran’da, babasının 22 yıl önce saflarına katıldığı aynı gün, Manchester’daki hayranlarla rezonansa girecek bir videoda geldiğini doğruladı.

Çok daha genç bir Haaland, kulübün 2008’de Abu Dabi’yi devralmasının tamamlanmasından önce piyasaya sürülen bir City şeridi giyerek bir fotoğraf için poz verdi ve yüzünde arsız bir sırıtışla bir kanepede rahat bir şekilde oturuyordu.

Norveçli, açılış videosunda tam olarak aynı pozisyonda oturdu, ancak ekstra hoş bir dokunuş olarak, tam daire yolculuğunu tamamlamak için orijinal görüntüyü sembolik bir hareketle tutmadan önce kameraya göz kırptı.

daha fazla okuma

Yorum yapın