‘Gallagher büyük bir varlık olabilir’ – Tuchel, Chelsea’de atılım yılı için orta saha oyuncusunu destekliyor

Blues, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki ilk sezon öncesi maçında İngiltere’nin milli takımının yer aldığı Club America’ya karşı galibiyet kaydetti.

Chelsea patronu Thomas Tuchel, Pazar günü Las Vegas’taki Allegiant Stadyumu’nda Club America’ya karşı oynadıkları sezon öncesi hazırlık maçında İngiltere’nin uluslararası oyuncusu etkilendiği için orta saha oyuncusu Conor Gallagher’a övgüler yağdırdı.

Chelsea, Meksika kulübüne karşı Timo Werner ve Mason Mount’ın fileyi geri kazanmasıyla 2-1 kazandı.

Alman teknik direktör Gallagher hakkında övgüde bulundu ve kulübün, oyuncuyu geçen sezon Crystal Palace’a kiralık göndermesinin, standartlarını iyileştiren akıllıca bir karar olduğunu söyledi.

Tuchel, Gallagher hakkında ne dedi?

Tuchel, hazırlık maçından sonra, “Conor gerçekten yüksek bir seviyede antrenman yapıyor ve onun kiralık gitmesine izin vermenin doğru karar olduğunu açıkça görebilirsiniz,” dedi. “Saray’daki gelişiminde büyük bir adım attı ve bir İngiltere oyuncusu oldu.

“Onun için çok iyi bir başlangıç ​​ve iyi bir maçtı. Şimdi oyun prensiplerimize alışması, ne zaman hareket edip ne zaman hareket etmemesi gerektiğini anlaması önemli ve çalışma hızı olağanüstü. O bizim için büyük bir varlık olabilir.”

Thomas Tuchel ChelseaGetty Resimleri

Yorum yapın