Everton, 2022-23 sezonu için yeni iç saha formasını tanıttı

Goodison Park sadıkları, geleneksel mavi ve beyaz renkleri modern bir dokunuşla destekleyen yeni ev kitine yabancı olmayacak.

Everton’ın 2022–23 iç saha forması nihayet tanıtıldı ve kulübün ünlü armasının ana unsurunu oluşturan ikonik Rupert’s Tower’a yeni ve modern bir yorum getirdi.

Gömlek, giysinin yakasında ve yanlarında beyaz vurgularla kontrast ve dengeli, tüm üst kısmı kaplayan ısıyla kabartmalı bir desene sahiptir.

Bu çarpıcı kontrast, odak noktasından çok az dikkat çekerek kollardan aşağı doğru uzanan geleneksel dört hummel köşeli çift ayraç ilk kez ikiye indirgendiği ve Goodison’da farların altında daha da geliştirilmiş görüneceği için ön plana çıkma fırsatı verildi. Park.

Frank Lampard, kulüpteki ilk tam sezonunda bu yenilikçi topun takımına ihtiyaç duyduğu üstünlüğü sağlayacağını umuyor, çünkü onlar iç saha formlarını geliştirmeye ve küme düşme bölgesinden uzaklaşmaya çalışıyorlar.

Everton 2022-23 ev kiti fiyatı ve nasıl satın alınır

Sitemizde yer alan tüm ürünleri bağımsız olarak seçiyoruz. Sağlanan bağlantılar aracılığıyla bir şey satın aldığınızda komisyon kazanabiliriz.

Yeni Everton ev kiti, şu adresten çevrimiçi satın alınabilir: Everton Direkt 1 Temmuz Cuma gününden itibaren. Seçilmiş eğitim aralıkları, yaz boyunca daha fazla ürünle birlikte mağazada ve çevrimiçi olarak da sunulacak. İşte mevcut öğelere bir göz atın:

Everton Home Gömlek 2022-23 – Erkek

60,00 £ karşılığında Everton Direct’ten alın


Everton Home Gömlek 2022-23 – Uzun Kol

65,00 £ karşılığında Everton Direct’ten alın


Everton Home Gömlek 2022-23 – Kadın

60,00 £ karşılığında Everton Direct’ten alın


Everton Home Forma 2022-23 – Çocuk

50,00 £ karşılığında Everton Direct’ten alın

Yorum yapın