Erling Haaland ve Flow Kingz: Man City yıldızının rap ‘kariyeri’ açıkladı

Erling Haaland, ‘Flow Kingz’ grubu altında rap müzik sanatçısı olarak kısa bir süre yaşadı

Premier Lig kulübü Manchester City, Pazartesi günü Erling Haaland’ın merakla beklenen transferini duyurdu.

Lig şampiyonları, kulüp için imza attığından beri oyuncunun ilk röportajını sosyal medya kanallarında yayınlamak için hızlı davrandı. Röportaj, eski Borussia Dortmund forvetinin kısa rap kariyeri hakkında merak uyandıran bir soru içeriyordu.

Haaland, ‘Flow Kingz’ grubuyla rapçi olarak kısa bir süre keyif aldığını doğruladı.

Flow Kingz kimdir?

Erling Braut Haaland, dünyanın en çok aranan futbolcularından biri olmadan önce ‘Flow Kingz’ adlı bir erkek grubundaydı.

Erik Botheim Erling Haaland Norveç 2018Getty

2016 yılında, Norveç’in 17 yaş altı futbolcuları Erik Botheim ve Erik Tobias Sandberg, Erling Haaland ile birlikte ‘Kygo jo’ single’larını yayınladılar. Şarkı, sosyal medyanın viral listelerinde kendine yer buldu ve şu anda Youtube’da 8,9 milyondan fazla video görüntüsü var.

Premier Lig şampiyonluğuna imza attıktan sonra Man City ile yaptığı ilk röportajda Haaland, “Üç kişilik bir grup. Bir adam – Erik Botheim – ve Erik Tobias da iyi arkadaşız. Biraz sıkıldık bu yüzden karar verdik. bir rap şarkısı yapmak için!”

Flow Kingz herhangi bir şarkı yayınladı mı?

The Flow Kingz, Youtube’da milyonlarca izlenmeye ulaşan tek rap şarkısını yayınladı.

Haaland ve arkadaşları 2016 yılında milli takım kamplarından birinde bir rap şarkısı yapma fikriyle ortaya çıktılar. O zamandan beri dünya çapında bir hit haline gelen ‘Kygo jo’ adlı şarkı aşağıdan izlenebilir.

Haaland’ın rap şarkısı ne anlama geliyor?

Haaland ve takım arkadaşları rap şarkılarının tam olarak ne hakkında olduğunu açıklamamış olsa da, şarkının adı popüler Norveçli DJ Kygo’ya ve onun rap tarzına olumlu bir gönderme gibi görünüyor.

Erling Haaland hala rap yapıyor mu?

Erling Haaland, kulüp ve ülke adına birçok gol atma sürecinin ortasında rap kariyerine odaklanamadı.

Norveçli forvet, adında ‘Flow Kingz’ olan tek bir single’a sahip, ancak küresel başarısı göz önüne alındığında, belki başka bir şarkıda tekrar yer alabilir ve geri dönüş albümlerini bir başka viral hit haline getirebilir.

Yorum yapın