‘Ciddi misin?’ – Pogba, Mourinho ilişkisinin Manchester United’da bozulduğu anı açıkladı

Fransız orta saha oyuncusu, Portekizli teknik adamla aynı yaz aylarında Old Trafford’a taşındı, ancak her zaman göz göze gelmediler.

Paul Pogba, eski Manchester United menajeri Jose Mourinho ile ilişkisinin bozulduğunu ve Portekizli teknik adamın bir rehabilitasyon programı için Miami’ye giden Fransız’ın sakatlığını sorgulamasıyla ortaya çıktı.

2018’de ülkesiyle Dünya Kupası zaferinin tadını çıkaracak bir orta saha oyuncusu, 2016 yılının aynı yazında Old Trafford’a taşındı ve eski Chelsea ve Real Madrid teknik direktörü Red Devils ile Premier Lig yönetimine döndü.

Pogba, Mourinho yönetiminde ilk başarıya imza attı, çünkü ilk sezonlarında üç kupa birlikte alındı, ancak Man Utd, Aralık 2018’de kendilerini yeni bir patron için piyasada bulduğunda bu bağ soğumuştu.

Pogba ve Mourinho neden Man Utd’de ayrıldı?

Yeni konuşmasında Amazon Başbakanı Pogba, Mourinho’nun gazabına uğramaya başladığı anı şöyle anlattı: “Yaralanmamla başladı. Miami’ye rehabilitasyon için gideceğimi söyledim.

“Bir paparazzi Zulay’ın fotoğrafını çekti [Pogba’s wife] ve ben. Jose resmi Mino’ya gönderdi. [Raiola]. Bundan hiç hoşlanmadım. Çalışırken tatilde olduğunu söyledi. [expletive].

Mourinho’ya ciddi misin dedim. Yaralandım. Burada günde üç kez antrenman yapıyorum. Kim olduğumu düşünüyorsun? Koçumla bir sorunum olması benim için yeniydi.”Mourinho ve Pogba’ya ne oldu?

Pogba, Eylül 2017’de, 12 maç boyunca sahalardan uzak kalmasına neden olan bir uyluk sakatlığı yaşadı ve bu gerileme, Man Utd ile yaşadığı ilk ciddi kondisyon sorunu oldu.

Mourinho, Pogba ile olan çalışma ilişkisi hakkında sık sık sorulan sorularla, dümendeki iki buçuk yılın ardından görevinden alındı ​​– çiftin bir aşamasında eğitim sahasında tartıştığı anlaşılan videolar ortaya çıktı.

Man Utd, Mourinho’nun ayrılmasından bu yana çok az ilerleme kaydetti, Ole Gunnar Solskjaer ve Ralf Rangnick eski zaferleri yeniden yakalayamadı.

Erik ten Hag şimdi 2022-23 yılları arasında Premier Lig ağır sıkletlerinin başına geçmeye hazırlanıyor, ancak 29 yaşındaki Pogba, sözleşmesinin sonunda Old Trafford’u serbest oyuncu olarak bıraktığı için Pogba emrinde olmayacak. HEDEF Juventus’a dönmek üzere yaklaştığını doğrulayabilir.

daha fazla okuma

Yorum yapın