Chelsea’nin yıldızı Reece James, Real Madrid transfer bağlantılarına yanıt verdi

Sağ bek, Stamford Bridge’de bir başka güzel sezonun ardından yaz aylarında Santiago Bernabeu’ya geçişle güçlü bir şekilde bağlantılı.

Chelsea defans oyuncusu Reece James, 2021-22 sezonundaki bir dizi etkileyici performansın ardından yaz transfer döneminde en çok aranan oyunculardan biri oldu. Sağ bek, Real Madrid gibi Avrupalı ​​devlerin onun hizmetlerine aktif olarak ilgi duymasıyla son birkaç ay içinde Stamford Bridge’den uzaklaşmasıyla bağlantılıydı.

GOAL Nisan ayında, Madrid’in James’in müsaitliği konusunda Chelsea ile temasa geçtiğini, ancak Blues’un satmak konusunda isteksiz olduğunu ve İngiltere’nin enternasyonalinin geleceği hakkındaki spekülasyonları bir kez ve herkes için susturmaya başladığını bildirdi.

Reece James Chelsea’deki geleceği hakkında ne söyledi?

James şu anda diğer kulüp arkadaşlarıyla birlikte bir sezon öncesi turunda Amerika Birleşik Devletleri’nde. 22 yaşındaki oyuncu, ömür boyu kulübe duyduğu aşk nedeniyle Chelsea’den potansiyel bir hamleye tüm kapıları kapattı.

“düşünmek istiyorum [my future is at Stamford Bridge]. Ben bir Chelsea taraftarı olarak büyüdüm ve bilirsiniz, ismimi her zaman desteklediğim Chelsea için oynayarak yaptım ama neden hiçbir şeyin değişeceğini anlamıyorum. Şimdi Chelsea için oynuyorum ve bundan zevk alıyorum” dedi James. BBC Spor Real Madrid’e olası bir hamle hakkında soru sorulduğunda.

“Heyecan verici bir dönem. Oyuncular veya yönetimin bakış açısından pek bir değişiklik yok. Yine de her müsabakayı ve her maçı kazanmak istiyorum. Bunu yapmamamız için hiçbir neden yok.”

Chelsea şampiyonluk için Liverpool ve Manchester City ile rekabet edebilir mi?

James, 2021-22 sezonuna mükemmel bir başlangıç ​​yaptı, ilk üç Premier Lig maçında bir gol attı ve iki asist yaptı. Blues’un Ocak ayında yaşadığı bir hamstring yaralanması onu hatırı sayılır bir süre boyunca sahadan uzaklaştırmadan önce kısa bir şampiyonluk mücadelesine girmesine yardım etti.

Diğer önemli oyuncular da Premier Lig kupası yarışında Blues’un benzininin bittiğine tanık olan önemli fikstürleri kaçırdı ve James, kadro formda kalırsa Liverpool ve şampiyon Manchester City’ye paraları için gerçek bir yarış verebileceklerine inanıyor. 2022-23’te.

“Evet kesinlikle [we can fight for the title]. Geçen sezon çok fazla sakatlık yaşadık” diye ekledi. “Ben ve diğerlerinin uzun süre sakatlıkları oldu ve bu takımı çok etkiledi. Noel civarında masanın başındaydık, yaralanmalar bizi etkiledi. Bu sezon zinde ve sağlıklı kalırsak. Tekrar aynı yerde olmamamız için hiçbir sebep yok” dedi.

daha fazla okuma

Yorum yapın