Chelsea, Sevilla’nın Kounde taleplerini 65 milyon avroluk yeni transfer teklifiyle karşıladı

Önceki teklifleri reddedilen Stamford Bridge takımı, yenilenen şartlarla masaya geri dönüyor

Chelsea, Sevilla’nın stoperi Jules Kounde için teklifini İspanyol takım tarafından sağlanan 65 milyon Euro’ya (55 milyon £/66 milyon $) yükseltti. HEDEF Blues, Fransız’ı Stamford Bridge’e getirmek için yeni bir transfer teklifinde bulunduğunu doğrulayabilir.

Thomas Tuchel’in tarafı, geçen yıl La Liga’dan defans oyuncusunu uzun ve ara sıra takip ederek, savunmalarını güçlendirmek için uzun vadeli hedeflerinden birini Premier Lig’e getirmeye çalıştı.

Antonio Rudiger ve Andreas Christensen’in ayrılışıyla, arka sıradaki sıraları güçlendirme ihtiyacı daha zorunlu hale geldi – ancak önceki tekliflerinin istenen fiyatı karşılamadığı için geri çevrildiğini gördükten sonra, şimdi onun değerlendirmesini karşılayan bir anlaşma yaptılar.

Chelsea’de son durum nedir?

Son zamanlarda defans oyuncusu için yaptığı bir hamleyle geri çevrilen Blues, bu yaz yıldız oyuncularından birinin kulüpten ayrılmasına izin vermeyen Sevilla’yı yatıştıracağını umdukları bir paketle geri döndü.

tarafından onaylanan raporlar HEDEF İspanya Yeni teklife çekici bir teklif olarak atıfta bulundular – ve Chelsea, oyuncu üzerinde çalışırken kulübü sallamak için yeterli olduğunu umuyor.

Kounde’nin sadece Premier Lig ekibiyle değil, aynı zamanda potansiyel bir hamle konusunda Barcelona ile de görüşmelerde bulunduğu bildiriliyor – ancak nakit sıkıntısı çeken Blaugrana’nın Robert Lewandowski ve Raphinha’yı elde etmek için oynamaması gereken önemli varlıklarını sattıktan sonra ne kadar mali nüfuzu var? görülen.

Chelsea pazarda başka neler planlıyor?

Blues, Todd Boehly dönemine geçişi çevreleyen belirsizliğin ardından giden yüzlerden oluşan bir filo görürken, kulüp artık gecikmiş bir transfer gündemi ile ilerlemeye bakıyor.

Romelu Lukaku Inter’e geri ödünç verilmiş olsa da, Raheem Sterling ve Kalidou Koulibaly, Chelsea için önemli açıklama imzalarını temsil ettiler, çünkü Tuchel takımını başka bir gümüş eşya ücreti için yenilemeye çalışıyor.

Barça’nın yeni çocuğu Raphinha’yı kaçırdıktan sonra başka bir forvet de olası bir seçenek gibi görünüyor. Chelsea’nin Brezilyalı için Leeds United ile bir anlaşmayı kabul ettiği bildirildi, ancak ikincisi Barca’nın Elland Road kulübü ile bir anlaşma için nakit parayı kesmesini beklerken kişisel şartları reddetmesi için.

Yorum yapın