Chelsea, Sevilla’nın 65 milyon Euro’yu beklemesi nedeniyle Kounde için 55 milyon Euro’luk transfer teklifi reddedildi

İspanyol ekibi, Blues’un, Barcelona ile de bağlantılı olan defans oyuncusu için geliştirilmiş bir teklifle geri dönmesini bekliyor.

HEDEF Chelsea’nin Jules Kounde için 55 milyon € (47 milyon £/56 milyon $) transfer teklifi reddedildiğini ve Sevilla’nın ödüllü bir varlık için 65 milyon € (55 milyon £ / 66 milyon $) tuttuğunu doğrulayabilir. Liga devleri bu yaz satışa açık, ancak istedikleri fiyatın altına düşen herhangi bir teklifi kabul etmekte isteksizler.

Endülüs’tekilerin herhangi bir pazarlık masasında güçlü bir eli tutmaya devam etmesini sağlayan Stamford Bridge dışından gelen rakip ilgi ile Premier Lig taliplerinin koşudaki tek taraf olmaktan çok uzak olduğunun farkındalar.

Chelsea, Sevilla’dan Jules Kounde’yi kadrosuna katacak mı?

Fransa’nın uluslararası savunucusu, artık dedikodu sütunlarına hükmedecek birkaç pencere geçirmiş ve uzun süredir devam eden başka bir transfer destanının merkezinde buluyor.

Chelsea bir süredir hayranlar ve yüksek reyting alan 23 yaşındaki, mevcut işverenlere ifade edilen bir ortam değişikliği deneyimi yaşama arzusuyla yeni bir meydan okumaya hevesli.

Batı Londra’dan bir yaklaşım yapıldı, ancak bir dizi potansiyel eklenti içeren bir açılış teklifi geri çevrildi.

Bununla birlikte, müzakereler erken bir aşamadadır ve beklenti, Chelsea’nin yakında daha iyi bir teklifle geri dönmesidir.

Jules Kounde Chelsea GFXGetty/HEDEF

Barcelona Jules Kounde ile ilgileniyor mu?

Maviler, Kounde’nin yönüne hayranlıkla bakan tek taraf değil, Barcelona da bir yaklaşımla yakından bağlantılı.

Joan Laporta, Raphinha ve Robert Lewandowski’nin gelişinin ardından Blaugrana’nın dikkatlerini daha fazla savunma takviyesine çevirmeye hazır olduğunu itiraf etti.

Chelsea ile Cesar Azpilicueta ile ilgili görüşmeler devam ediyor, Andreas Christensen Premier Lig ağır sıkletlerindeki sözleşmesinin sona ermesinin ardından zaten serbest oyuncu olarak satın alındı, ancak fiyat sormak da orada bir sorun olduğunu kanıtlıyor.

Sevilla, Barça’nın İngiltere’den teklif edilen şartlara uyabileceğine ve potansiyel oyuncu değişim maddeleriyle bir anlaşmayı tatlandırmaya çalışmayacağını düşünüyor.

Azpilicueta’nın Camp Nou’ya taşınması durumu biraz değiştirebilir, çünkü Catalunya’ya daha fazla gelen kişi memnuniyetle karşılanır, ancak Chelsea uygun koruma sağlanana kadar bir değişiklik yapmayacaklarını açıkça belirtti – ve en büyük hedefleri Kalidou Koulibaly’yi getirdikten sonra. orta yarı, Kounde kalır.

PSG, Jules Kounde için yarışa katılabilir mi?

Meseleleri daha da karmaşık hale getirmek için, Paris Saint-Germain’in Kounde için yarışa katılmaya ve onu anavatanına geri götürmeye çalışabileceğine dair öneriler var.

Milan Skriniar’ı Inter’den uzaklaştıramadılar ve bakışlarını alternatif hedeflere çevirmeye hazırlar – henüz Sevilla’ya herhangi bir ilgi ifadesi yapılmamasına rağmen.

Şimdilik, Kounde yakın geleceğinin neler getireceğini keşfetmek için beklerken sabırlı olmak zorunda.

Sevilla ile sezon öncesi hazırlıklarının bir parçası olarak Kore’ye seyahat etmiyor, son ameliyatı geride kalmasına ve bireysel bir fitness programında çalışmasına izin verdi.

Avrupa’ya dönene kadar herhangi bir transfer yapılmazsa, Kounde’nin Julen Lopetegui’nin Portekiz’deki kadrosuyla bağlantı kurması bekleniyor, ancak umut, herhangi bir karar verilene kadar tüm taraflara uygun bir uzlaşmaya varılmış olması. orada yapılacak.

Yorum yapın