Chelsea, Dembele’nin Barcelona sözleşme kararını ertelemeye devam etmesi nedeniyle transfer uyarısında

Fransa’nın uluslararası forveti, mevcut sözleşmesi bu yaz sona erecek olan Camp Nou’da serbest oyunculuğa doğru ilerlemeye devam ediyor.

Chelsea, Ousmane Dembele için olası bir baskın söz konusu olduğunda yüksek alarmda kalırken, Barcelona başkanı Joan Laporta, Camp Nou’daki Fransız forvet ile sözleşme görüşmelerinde hiçbir ilerleme kaydedilmediğini kabul etti.

Katalonya’da yeni bir şart üzerinde anlaşmaya varılmazsa, Dünya Kupası galibi bu yaz serbest oyuncu havuzuna düşecek.

Stamford Bridge’den Premier Lig ağır sıkletleri Barca’daki olayları yakından izleyenler arasında yer alırken, Paris Saint-Germain’in de Dembele’ye meraklı olduğu söyleniyor ve yakında büyüyen bir liste için bir fırsat penceresi açılabilir. talipler.

Ousmane Dembele, Barcelona’yı serbest bırakacak mı?

2017’de Neymar’ın Paris Saint-Germain’e rekor satışından elde edilen parayla Barcelona’ya Borussia Dortmund’dan alınan 25 yaşındaki oyuncu, şimdiye kadar uzatılmış bir anlaşmaya bağlanması için tüm çabalara direndi. .

Barça başkanı Laporta, uzun süredir devam eden bir destan hakkında bir güncelleme istendiğinde şu anda durum böyle: “Dembele’nin süreklilik için bir önerisi var, ancak prensipte bunu kabul ettiğine dair hiçbir haberimiz yok.

“Ondan bir yanıt alamadık.”Barcelona Gavi’yi imzalamaya daha mı yakın?

Dembele’nin geleceğini Barça’ya adamasını sağlamak için önemli ölçüde zaman ve çaba harcanmış olsa da, aynı şey genç sansasyon Gavi için de geçerlidir.

17 yaşındaki La Masia akademisi mezunu, 2021-22’de kıdemli sahneye çıktı, ancak hala 2023 yazında sona erecek bir gençlik anlaşması üzerinde çalışıyor.

Liverpool’a transfer olduğu iddia edilen bir gençle yapılan görüşmelerde herhangi bir ilerleme kaydedilip kaydedilmediği sorulduğunda Laporta, “İyimseriz çünkü Gavi’nin Barça’da devam etmesini istiyoruz. Devam etmesinden dolayı özellikle heyecanlıyız. akademi.

“İyi tanıdığımız oyuncu ve temsilcisi de Barça’da kalmak istiyor. Anlaşmaya çok yakınız.”

Barcelona, ​​Robert Lewandowski’yi kadrosuna katacak mı?

Sözleşme görüşmelerinin dışında, Barca mevcut transfer döneminde bir dizi oyuncuyla bağlantı kuruyor.

Bayern Münih’in forvet oyuncusu Robert Lewandowski, en iyi hedef olarak görülüyor, ancak Laporta, üretken Kutup bağlantılarına çekilmek konusunda isteksiz.

Oradaki spekülasyonlardan bahsetti: “Bayern’e saygısızlık olacağı için onun hakkında konuşmayacağız.”

daha fazla okuma

Yorum yapın