Charlotte vs Chelsea: Canlı yayın, TV kanalı, başlama saati ve nasıl izlenir

Thomas Tuchel, rekabetçi aksiyon başlamadan önce takıma ince ayar yapmaya çalışırken Blues, MLS kıyafeti ile boynuzları kilitlemeye hazırlanıyor.

Chelsea üstlenmek için ayarlanmış Charlotte FC Bank of America Stadyumu’nda sezon öncesi ikinci karşılaşmalarında.

Blues, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki turlarına Las Vegas’ta Club America karşısında 2-1’lik bir galibiyetle başladı ve Thomas Tuchel bu ivmeyi geliştirmeye hevesli olacak.

Alman teknik direktör, Premier Lig sezonu başlamadan önce çeşitli kombinasyonları denemek için sabırsızlanacak ve Raheem Sterling’e Manchester City’den büyük bir hamle yaptıktan sonra etkileme fırsatı verilmesi bekleniyor.

Charlotte-Chelsea tarihi ve başlama saati

Chelsea-Charlotte televizyonda nasıl izlenir ve çevrimiçi canlı yayın yapılır

Sezon öncesi yarışma televizyonda yayınlanmayacak, ancak Chelsea’nin resmi web sitesinde yayınlanabilecek.

UK TV’de daha fazla futbol için buraya bakın.

Chelsea kadrosu ve takım haberleri

Tuchel basına Sterling’in ilk maçına Charlotte karşısında çıkacağını bildirdi. İngiltere uluslararası bir süredir takımla antrenman yapıyor ve maç aksiyonuna hazır.

Chelsea patronu “Raeem kesinlikle gitmeye hazır” dedi. Charlotte’a karşı sahada olacak ve bundan dolayı mutluyuz. İlk maçını oynayacağı için heyecanlı.”

Bununla birlikte, Kalidou Kouilbaly’nin yeni yöntemlere hala ısındığı için bir sonraki maçta yer alması pek olası değil.

Tuchel, “Biraz kırıldık, bu yüzden onunla ne yaptığımız hakkında konuşmam gerekiyor. Şimdi bizimle bazı antrenmanlar yaptı ama hala çok bireysel bir programda, bu yüzden sahada iki seans yok,” dedi.

“Takımla antrenman yapıyor ama hazırlıkların üçüncü haftasında olan ve tamamen farklı bir fiziksel temele sahip oyuncular var, bu yüzden hemen oynamak onun için iyi bir maç değil.

Tamamen ekarte etmek istemiyorum ama büyük ihtimalle oynamayacak ve onu sahada görmeyeceğiz” dedi.

Charlotte kadrosu ve takım haberleri

Charlotte FC, MLS sezonunun ortasında ve playoff için mücadele ediyor. Son beş maçında iki galibiyet ve üç mağlubiyet aldılar ve bu maça Inter Miami’ye 3-2’lik dar bir yenilginin ardından giriyorlar.

Kerwin Vargas, kanat oyuncusu geçici baş antrenör Christian Lattanzio’yu etkilemek için istekli olacağından dikkat edilmesi gereken bir oyuncu olacak. İtalyan teknik adam daha önce Manchester City’de Roberto Mancini ve New York City ve Fransa’nın Nice takımlarında Patrick Vieira ile çalışmıştı.

Christian Fuchs, Premier Lig taraftarları için tanıdık bir yüz ve forma giymesi bekleniyor. Yunan ekibi PAOK’tan forvet Karol Swiderski ve kanat oyuncusu Kamil Jozwiak, hücumdaki üçüncü için güçlü tehditler ve Chelsea’nin arka çizgisi onlara karşı dikkatli olmak zorunda kalacak.

Yorum yapın