‘Bir dahaki sefere tekrar deneyin’ – Rodrygo, Real Madrid’in Şampiyonlar Ligi zaferinin ardından Modric’in Salah’ı acımasızca alt ettiğini açıkladı

Blancos, Stade de France’daki Avrupa finalinde Liverpool’u geride bıraktı ve Reds süperstarını “eğlendirmekten” büyük keyif aldı.

Real Madrid, Şampiyonlar Ligi’nde Liverpool’a karşı kazandıkları son zaferin görkeminin tadını çıkarırken Luka Modric’in Mohamed Salah’ı acımasızca yere serdiğini ve Kızılların süperstarının istediği intikamı inkar etmekten büyük bir zevk aldığını açıkladı.

Anfield’daki Mısırlı bir forvet, 2018’de Sergio Ramos’un elindeki kıtasal kalp kırıklığı ve sakatlığın ardından Blancos’u yenmek istediğini söylemişti.

Liga şampiyonları, Vinicius Jr. oyunun tek golünü yakalarken Salah’ın Fransız topraklarında unutmak için bir akşam daha geçirmesini sağladı ve Modric, daha sonra sönük bir rakibe “bir dahaki sefere tekrar denemek” zorunda kalacağını hatırlatanların arasındaydı.

Modric finalden sonra Salah’a ne dedi?

Brezilyalı forvet Rodrygo anlattı podpah Paris’te son düdükten sonra gelişen olaylar: “Maç bittiğinde Real Madrid oyuncuları bir koridor yaptı.

Liverpool geçiyordu, Salah biraz üzgün, baş aşağı gidiyordu. Modric ona baktı ve “Teşekkürler Salah, bir dahaki sefere denediğinde” dedi. Gülmeye başladım.”Real Madrid neden Salah’la dalga geçmek istedi?

Liverpool ve Madrid arasında heyecanla beklenen bir karşılaşma öncesinde Salah, Blanco’larla yüzleşme arzusunu şöyle açıklamıştı: “Bence kişisel olarak Madrid’i tercih ederim. Finalde onlara kaybettik, bu yüzden onlara karşı oynamak ve umarım kazanmak istiyorum.” Bir sosyal medya gönderisine “hesaplaşması gereken bir puan” olduğunu eklemeye devam etti.

Rodrygo’nun Premier Lig Altın Ayakkabı galibinin Carlo Ancelotti’nin takımı için antrenman sahasında eğlenceli bir figür haline geldiğini açıklamasıyla, sözleri tam tersi bir etki yaptı.

“Bir erkek kışkırttığında, bazen sadece onlarla dalga geçmek için kazanmak istersiniz.

“Antrenmanlarda ‘Gel Salah, gel Salah’ diyorduk… Kafamızda zaten ‘Kazanmak için Salah’la dalga geçmeliyiz’ diyorduk.”

daha fazla okuma

Yorum yapın