Ben yeni Zlatan değilim! Vlahovic karşılaştırmaları reddediyor ve Arsenal transferine gerçekten ne kadar yaklaştığını ortaya koyuyor

Sırp forvet, Ocak ayı penceresinde Emirates Stadyumu’na bir hamlenin tartışıldığını gördü, ancak şimdi Juventus’ta değerini kanıtlamak istiyor

Dusan Vlahovic, hisselerinin Ocak 2022’de Avrupa’nın önde gelen kulüpleri tarafından arandığı noktaya kadar yükseldiğini gördü, ancak güçlü solcu Arsenal’e asla yaklaşmadığı konusunda ısrar ediyor ve İsveçli efsane Zlatan Ibrahimovic ile herhangi bir karşılaştırma yapmaktan kaçınmaya hevesli.

22 yaşındaki oyuncu, son transfer döneminde Juventus’a 70 milyon € (60 milyon £ / 73 milyon $) transferini tamamlamadan önce bir buçuk sezonda Fiorentina’da 41 gol attı.

Fizikselliği ve düzgün ayak hareketleri ile onu eski Juve solisti Ibrahimovic’e benzetirken Bianconeri için dokuz kez daha hedefi buldu, ancak Vlahovic kendi başına bir süperstar olmaya hevesli.

Vlahovic bir sonraki İbrahimoviç mi?

Sırbistan uluslararası söyledi Telgraf 2004 ve 2006 yılları arasında Juve’de iki sezon geçiren esrarengiz bir yetenekle yapılan karşılaştırmalar: “Kariyerlerinde 400.500 gol atmış, 20-30 şampiyonluk kazanmış büyük şampiyonlarla oyuncuları karşılaştırmak muhtemelen biraz haksızlık!

“Beni rahatsız etmiyor ama bu tür karşılaştırmalar yapıldığında ve bir iki hata yaptığınızda ve beklentiler abartıldığında eleştirilmeniz de doğru.

“Hepimizin hata yapma hakkı var, hepimiz insanız. Kendi kariyerime sahip olmak istiyorum.”Vlahovic Arsenal’e katılmaya yaklaştı mı?

2022 kış penceresi açıldığında, Vlahovic gezegendeki en çok aranan sanatçılardan biriydi.

Premier Lig’in ağır sıkletleri Arsenal, Pierre-Emerick Aubameyang’ı Barcelona’ya transfer etmeye hazırlanırken hevesli olduğu söylenenler arasındaydı, ancak sonunda Torino’ya giden bir adam, Emirates Stadyumu’na gitmeye asla yaklaşmadığı konusunda ısrar ediyor.

Vlahovic, Gunners’ın bağlantılarına şunları ekledi: “Belki menajerim biliyordur. [about Arsenal’s offer] ama bundan hiç kimseyle konuşmadım.

Juventus, Juventus olduğu için aklımda tek bir kulüp vardı. Söyleyecek başka bir şey yok ve şimdi bu forma verildiği için onur duyuyorum. Her taktığımda inanılmaz.

“Kesinlikle DNA’larıyla özdeşleşiyorum. Juventus kişiliği benim kişiliğimle örtüşüyor. Buraya geldiğinde asla pes etmezsin, sürekli savaşırsın, fedakarlık yaparsın. Bu kesinlikle aradığım şeydi.”

daha fazla okuma

Yorum yapın