Barcelona, ​​Gavi’nin Avrupa devlerini alt etmesi ve yeni bir anlaşma imzalamasıyla transfer döneminin ilk büyük galibiyetine hazırlanıyor

Bir genç sansasyon, Camp Nou’da uzaktan kendisine yöneltilen hayran bakışları görmezden gelmeye ve yeni terimler yazmaya hazır.

Barselona, ​​​​bu yaz kapılarından memnuniyetle karşılanan yeni eklemeler kadar önemli olabilecek bir anlaşmaya yaklaşıyor. HEDEF Gavi’nin Camp Nou’da yeni bir sözleşme imzalamaya hazır olduğunu doğrulayabildi.

Bir aşamada, 2022 HEDEF NXGN listesinde üçüncü olan genç sansasyonun, Blaugrana başkanı Joan Laporta’nın yeni şartlar teklifinin 17. yaşındaki temsilciler.

Yine de daha fazla tartışma yapıldı ve tüm taraflara uygun bir anlaşma kaleme alınmaya hazır – La Liga ağır sıkletlerini rahatlatmak için.

Gavi, Barcelona’da yeni sözleşme imzalayacak mı?

HEDEF Gavi’nin menajeri Ivan de la Pena’nın Perşembe sabahı Barcelona yetkilileriyle görüştüğünü öğrendi.

Yüksek reytingli orta saha oyuncusu, Camp Nou’dakiler, sıcak bir geleceğin hizmetlerini korumak için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını açıkça belirterek, yerinde kalma arzusunu dile getirdi.

Tüm taraflar bu görüşmeleri olumlu bir ruh hali içinde bıraktı ve bir anlaşma bir süredir olduğundan daha yakın.

Gavi’nin uzun vadeli geleceğini Blaugrana’ya adaması beklentisiyle, önümüzdeki haftalarda daha fazla toplantı yapılacak.Gavi’nin yeni sözleşmesi ne olacak ve serbest kalma maddesi ne olacak?

Gavi’nin maaşıyla ilgili henüz herhangi bir rakam açıklanmadı, ancak Ronald Araujo’nun Nisan ayında yeni bir sözleşme imzalarken kabul ettiğine benzer şartlar aradığı anlaşılıyor.

Bu anlaşma sezon başına yaklaşık 6 milyon Euro değerindeydi ve bu, kendisine yıllık bazda sadece 100.000 Euro kazandıran bir gençlik anlaşması üzerinde çalışmaya devam eden bir genç için önemli bir yükseltme olurdu.

Gavi’nin ekibinden gelen ilk talepler, çok yüksek olduğu düşünüldüğünden geri çevrildi, ancak Ağustos’ta 18 yaşına girecek bir oyuncu artık bir uzlaşmaya vardı.

Barcelona ile yaptığı anlaşma, Pedri ve Ansu Fati için uzatmalara yerleştirilenlerin yanında yer alan bir serbest bırakma maddesi içerecek.

İlgili tüm evraklar imzalandıktan sonra, onu Camp Nou’dan uzaklaştırmak için 1 milyar € (861 milyon £ / 1 milyar $) değerinde bir transfer paketi alacak.

Bu rakam, Bayern Münih ve Liverpool’un bir süredir Gavi’yi kokladığı için yerine getiriliyor.

Bir La Masia akademisi mezunu Barca’ya yaz transfer dönemindeki ilk büyük galibiyetini vermeye hazırlanırken, bu gelişmeleri görmezden gelmeye istekli.

daha fazla okuma

Yorum yapın