‘Bana City’e gelmemi söyledi!’ – Haaland, ‘Ajan Mahrez’ tatil pususunun kapağını kaldırdı ve Foden’in ‘hâlâ gelişmesi gerektiğini’ söyledi

Norveçli forvet, Borussia Dortmund’dan Etihad Stadyumu’na transferini resmen tamamladı ve yeni bir mücadele için sabırsızlanıyor.

Erling Haaland, Riyad Mahrez’in Premier Lig şampiyonlarına 51 milyon sterlinlik (63 milyon dolar) transferinin resmi olarak tamamlanmasından bir yıl önce Manchester City’ye geçmesi için onunla konuşmaya başladığını kabul etti.

Üretken Norveçli forvetin Borussia Dortmund’dan geçişi, babası Alf Inge’nin ayak izlerini takip etmesine izin verirken, 2021’deki yaz tatilinin bir kısmını Yunan forması giyen Blues kanat oyuncusu ile geçirdikten sonra “ajan Mahrez” ile de bağlantı kuracak. Mikonos adası.

Cezayirli uluslararası Mahrez, Haaland’ı Manchester’a yönlendirmek için çalıştığı sırada şaka yollu bir tweet attı ve 21 yaşındaki yüksek puanlı bir kişi, gelecek planlarıyla ilgili konuşmaların gerçekleştiğini doğruladı.

Mahrez, Haaland’ı Man City’ye taşımaya ikna etti mi?

Haaland, City’s’e şunları söyledi: resmi internet sitesi yeni bir kulüp meslektaşıyla yaptığı görüşmeden: “Bana City’e gelmemi söyledi! O konuda haklıydı. Kulüp hakkında güzel şeyler söyledi.Haaland kiminle çalışmayı dört gözle bekliyor?

Man City’ye büyük para transferi, Haaland’ın patron Pep Guardiola’nın altında çalışma şansını elde etmesini sağlayacak.Ayrıca Haaland, 22 yaşındaki İngiltere’nin uluslararası oyun kurucu tarafından heyecanlanan Phil Foden ile bağlantı kuracak, çünkü ikisi de çok fazla potansiyele sahip.

“Hatırlayabildiğim kadarıyla çok fazla City maçı izliyorum. Tabii sonra Phil’i de izledim ve o harika bir oyuncu.

Hâlâ genç olduğu için hâlâ bir yetenek ama harika bir oyuncu. Hala gelişmesi gerekiyor ve sonra gerçekten konuşabiliriz.”

Haaland, 30 Temmuz’da King Power Stadyumu’nda Liverpool ile Community Shield’ı da içerecek olan sezon öncesi hazırlıkları sırasında City’ye selam verecek.

daha fazla okuma

Yorum yapın