Arsenal, Manchester City’nin açılış teklifini reddetmesinin ardından İsa transfer görüşmelerini hızlandırdı

Gunners, Brezilya milli takımı için geri çevrilen bir teklif aldı ancak Premier Lig şampiyonlarıyla bir anlaşma imzalayacaklarından eminler.

Arsenal, Gabriel Jesus için anlaşmaya varma girişimlerini hızlandırıyor. HEDEF onaylayabilir.

Manchester City forveti, transfer dönemi için Gunners’ın 1 numaralı hedefi ve aylardır temsilcileriyle görüşmeler devam ediyor.

Kulüpler arasında henüz bir anlaşmaya varılmadı, ancak dört kez Premier Lig şampiyonu için yakında bir anlaşma bulunacağına dair güven artıyor.

Arsenal’in Jesus için yaptığı teklifte son durum nedir?

Arsenal, Etihad Stadyumu’ndaki sözleşmesinde sadece bir yıl kalan Brezilyalı için Man City tarafından reddedilen bir teklif aldı. Teklifin 30 milyon sterlin civarında olduğuna inanılıyor.

Ancak müzakereler hızla devam ediyor ve bir uzlaşmaya varılacağına dair artan bir inanç var.

Man City’nin İsa’ya yaklaşık 50 milyon sterlinlik bir değer verdiğine inanılıyor, bu rakam Arsenal’in sol adamın sözleşme durumu göz önüne alındığında çok yüksek olduğunu düşünüyor.

İsa geleceğine çabucak karar vermek için istekliyken, ücret konusunda tartışmalar devam ediyor.

Arsenal’in transfer dönemi ısınıyor

İle Charles Watt, HEDEF’Arsenal Muhabiri

Transfer penceresine yavaş bir başlangıç ​​olarak algılanan şey Arsenal taraftarları arasında bir hayal kırıklığı yarattı.

Porto orta saha oyuncusu Fabio Vieira’nın 30 milyon sterlinlik anlaşmasıyla işler şimdi vitese geçiyor.

Arsenal, bir anlaşma sağlamaya kararlı bir forvet olan Jesus’un eklenmesiyle Vieira’nın yakalanmasına hızla katkıda bulunmak istiyor.

Arsenal ve Man City şu anda değerlendirmelerinde ayrılar, ancak görüşmelerin hızlı bir sonuca varması için tüm tarafların istekli olduğu bir anlaşmanın nispeten hızlı bir şekilde yapılabileceğine dair artan bir his var.

İsa’nın inmesi, son haftalarda Eddie Nketiah’ı yeni bir sözleşmeyi kabul etmeye ikna eden Mikel Arteta için büyük bir darbe olacaktır.

Arteta, Arsenal’e yeni bir bakış atıyor ve İsa merkez nokta olacak, ancak diğerleri onu takip edebilir – Leeds United’ın kanat oyuncusu Raphinha hakiki ilgiyle.

daha fazla okuma

Yorum yapın