Almanya, Katar’da Dünya Kupası zaferi için komploda uykuyu nasıl kullanıyor?

Die Mannschaft, 2022’de küresel üstünlük için başka bir arayış başlatmaya hazır ve mükemmel durumda olmalarını sağlamak için her türlü çabayı gösteriyor.

Almanya, Hansi Flick’in kadrosunun Katar’a mümkün olan en iyi şekilde gitmesini sağlamak için uyku düzenleri ve kalitesi izlenerek 2022’de Dünya Kupası zaferi için atılacak hiçbir adım bırakmıyor.

Die Mannschaft, FIFA’nın amiral gemisi etkinliğindeki soyağacıyla, hiçbir zaman silinmemelerini sağlayan, bu yıl Orta Doğu’da başarılı olmak için birçok kişi tarafından merak ediliyor.

Alman Futbol Federasyonu (DFB) kampa profesyonel yardım getirmek için elinden gelen her şeyi yaparken, saha dışında marjinal kazanımlar aranırken, sahada küresel bir taç için sürdürülebilir bir teklifin yapılabileceğini önerecek kadar kaliteye sahipler.

Almanya, Dünya Kupası görevine yardımcı olmak için uykuyu nasıl kullanıyor?

Müsabaka maçlarından önce ve sonra en iyi nasıl dinlenileceğine dair tavsiyelerde bulunmak için Alman ekibine bir uyku araştırmacısı görevlendirildi.

Bu alanda Danimarka doğumlu bir uzman olan Anna West, Katar 2022’ye geri sayım sürerken oyuncular, antrenörler ve destek personeli ile konuştu.

Almanya saflarında yer alan herkese vurgu yapıldı. Bild“Beden yeterince uyursa ve sabit bir ritmi varsa daha iyi yenilenebilir”.

Artık tüm seyahat planlarına daha fazla önem veriliyor ve gece uçuşlarında deplasman oyunlarından geri dönmek veya yerel otellere rezervasyon yapmak konusunda önemli kararlar alınıyor.

Oyunculara ayrıca uzun yolculuklardan sonra kestirmeleri için zaman aralıkları veriliyor.

DFB, Herzogenaurach eğitim üssündeki odaların basit ve dikkat dağıtıcı unsurlardan uzak olmasını sağlamak için harekete geçti.Oura Yüzüğü nedir?

Almanya ayrıca Batı’nın tavsiyesi üzerine tüm oyuncularına Oura Ring’i verdi.

Flick’in kadrosuna yeni çağrılar, kıdemli kadroya katıldıktan sonra aktivite izleyicilerinden birine verilir.

Son yıllarda ünlüler arasında giderek daha popüler hale gelen Oura Yüzükler, uyku, kalp atış hızı ve vücut ısısını izlemek için kullanılıyor.

Uyku düzenlerini öğrenir, alışkanlıkları değerlendirir ve en rahat olduğunuz ve en iyi gece uykusunu alabileceğiniz zaman konusunda tavsiyelerde bulunurlar.

Almanya, Flick’in tarafının İspanya, Japonya ve 2022 Dünya Kupası’nda E Grubu’nda CONCACAF-OFC play-off’unun galibi ile karşı karşıya kalmasıyla birlikte, başka bir büyük finale hazırlanmalarına yardımcı olmayı umuyor – bu bölüm zaten olarak faturalandırılıyor. ‘Ölüm Grubu’.

daha fazla okuma

Yorum yapın