Ajax 2022-23 yeni ev kiti: Fiyat, nasıl satın alınır ve tasarım açıklandı

Adidas’ın Ajax 2022-23 iç saha forması tasarımı, ince altın detaylarla ‘altın anlara’ odaklanıyor

Sitemizde yer alan tüm ürünleri bağımsız olarak seçiyoruz. Sağlanan bağlantılar aracılığıyla bir şey satın aldığınızda komisyon kazanabiliriz.

Ajax, 2022-23 sezonu için yepyeni iç saha forması için klasik bir görünüm yayınladı. Adidas’ın ‘altın anlar’ dediği şeye odaklanıyor ve bunun iyi bir nedeni var. Geleneksel kırmızı ve beyaz renk grubunuz hala var, ancak bu sefer kolda, manşetlerde ve yakalarda altın şerit detayları var.

Gömleğin V yakası da gömleğe eski tarz bir görünüm ve his katıyor. Adidas, sahada Hollanda ligindeki kahramanlarınızı taklit edebilmeniz için sizi daha uzun süre kuru ve rahat tutan AEROREADY® teknolojisini ekledi.

Ajax 2022-23 ev kiti fiyatı ve nasıl satın alınır

Ajax 2022-23 iç saha forması şimdiden piyasaya çıktı. resmi Ajax mağazası Ancak Hollanda’da henüz başka bir yerde sipariş vermek mümkün değil. Başka bir yerde kullanılabilir olduğunda, onu adresinde bulabileceksiniz. adidas web sitesi.

adidas Ajax Home Short Sleeve Jersey, gün boyu kuru ve rahat kalmanızı sağlayan AEROREADY® teknolojisiyle nefes alabilirlik için tasarlanmıştır. Keskin bir v yaka ile normal bir kesime sahiptir ve %100 geri dönüştürülmüş polyesterden yapılmıştır.

90,00 € karşılığında resmi Ajax mağazasından alın

Ajax 2022-23 iç saha forması resmi Ajax mağazasından temin edilebilir. Tüm koleksiyonu buradan satın alın.

Yorum yapın