adidas, basit Manchester United DNA serisini piyasaya sürdü

Sitemizde yer alan tüm ürünleri bağımsız olarak seçiyoruz. Sağlanan bağlantılar aracılığıyla bir şey satın aldığınızda bir komisyon kazanabiliriz.

Manchester United ve adidas’ın son derece arzu edilen işbirlikleri yaratma konusunda uzun bir geçmişi var ve yeni eğlence yelpazesi bu geleneği sürdürüyor. Ürün yelpazesi, nerede olursanız olun takıma desteğinizi göstermek için pololar, grafik tişörtler ve kapüşonlular gibi öğeleri içerir.

Man Utd DNA ARALIĞI 1

Ürün yelpazesi 28,00 £ ile 60,00 £ arasında fiyatlandırılır, bu da her tür bütçeye sahip herkes için bir şeyler olduğu anlamına gelir. Adidas’ın da sponsor olduğu Real Madrid, Juventus ve Arsenal gibi takımların kendi DNA aralıkları vardır.

İşte adidas’tan Manchester United DNA serisinden satın alabileceğiniz bazı parçalar:

Adidas X Man Utd Eşofman Altı

Siyah Manchester United DNA eşofman altlarının her iki yanından aşağı doğru uzanan kırmızı ve beyaz çizgiler, kulübün ve tarihinin eş anlamlısı olan iki renkten ilham alıyor. Alt kısımlarda büzgü ipli lastikli belli ve iki yan dikişli fermuarlı cep bulunur.

adidas’tan Yetişkin Eşofman Altlarını 55,00 £ karşılığında alın

adidas’tan Genç Eşofman Altlarını 33,00 £ karşılığında alın


Adidas x Man Utd DNA Tişörtü

Manchester United DNA polosunu siyah ve kırmızı olmak üzere iki renkte alabilirsiniz. Her ikisinin de sol tarafında ünlü kulüp arması, sağ tarafında ise adidas logosu yer alıyor. Nervürlü polo düğmeli yaka, arka ve ön kısımda uzanan üç beyaz çizgiye sahiptir.

siyahı aladidas’tan kırmızı tişört 43,00 £


Adidas X Man Utd Tişört 1

Adidas logosu ve Manchester United baskısı, kırmızı ve siyah grafiği öne çıkaran havalı bir gri renk grubu üzerinde bir araya geliyor. %100 pamuktan üretildiği için rahattır ve günlük bir görünüm için fitilli bisiklet yakalıdır.

Adidas’tan 28.00 £ karşılığında alın


Adidas x Man Utd Tişört 2

MUFC harflerini gömleğin üstüne oturan bir sopa adam baskısı oluşturmak için kullandıklarından bu tişört çok akıllı bir tasarıma sahiptir. Beyaz bir t-shirt üzerinde sade bir tasarıma sahip zahmetsiz görünüm, oldukça rakipsiz ve yüksek sesli grafikleri sevmeyen hayranlar için harika.

Adidas’tan 28.00 £ karşılığında alın


Adidas x Man Utd Kapşonlu

Bu Manchester United grafikli kapüşonlu sweatshirt, gömleğin ortasında öne çıkan adidas üç çizgili logosu ve markasıyla, sade ama etkili bir markadır. Altında kulübün adını yazan soğuk kırmızı bir baskı var. Sportif bir kapüşonlu üst istiyorsanız ve United taraftarıysanız, bu sizin için.

adidas’tan 60,00 £ karşılığında alın

Yorum yapın