2022 İngiltere fikstürü: Program, sonuçlar, gruplar, TV kanalı, canlı yayın ve kadro

Gündemde UEFA Uluslar Ligi ve FIFA Dünya Kupası gezileri olan Üç Aslan’ın bu yıl alması gereken çok sayıda rekabetçi fikstür var.

2018’de yarı finale yükselen Dünya Kupası ve EURO 2020 finali, İngiltere 2022’de bir başka büyük turnuva eyleminin uzun zamandır beklenen büyük gümüş eşyaları sunacağını umuyorlar.

56 yıl boyunca somut bir başarı elde etmeden geçen Üç Aslan, pek çok ramak kaladan sonra kendilerini Katar’da küresel bir taç için başka bir atışa hazırlıyor.

Bundan önce, Gareth Southgate’in adamlarının bir tane daha var. UEFA Uluslar Ligi grup aşaması kampanyasına katılmak için. İngiltere’nin takvim yılı için tam fikstür listesi neye benziyor ve onları çalışırken nasıl yakalayabilirsiniz? HEDEF İhtiyacınız olan tüm bilgiler burada…

İngiltere 2022 fikstürü ve sonuçları

2021 sonbaharında Dünya Kupası finallerinde yerlerini alan Gareth Southgate’in tarafı, Wembley Stadyumu’nda İsviçre ve Fildişi Sahili’ne karşı dostluk zaferleri elde etti.

Dikkatler Kasım ayında Orta Doğu’ya yapılacak bir geziye çevrilmeden önce, eski hasımlarla bazı önemli toplantılar hızla yaklaşıyor.

İngiltere var A3 Grubu Uluslar Ligi’nin ezeli rakipleri Almanya, Avrupa şampiyonu İtalya ve hırslı Macaristan ile birlikte.

İngiltere UEFA Uluslar Ligi 2022-23 grubu

Üç Aslan, Dünya Kupası’na giderken Amerika Birleşik Devletleri ve İran ile karşılaşacaklarını biliyorlar. B GrubuHaziran ayında oynanan UEFA bölümü eleme play-off’larının ardından İngiliz komşu Galler ile bir derbi tarihi belirlendi.

İngiltere Dünya Kupası 2022 grubu

İngiltere Dünya Kupası 2022 kadrosu

İngiltere’nin 2022 Dünya Kupası kadrosu henüz açıklanmadı, ancak turnuva öncesinde Ekim ayında onaylanacak.

Three Lions Dünya Kupası kadrosu için adayları burada görebilirsiniz!

İngiltere’yi TV’de nasıl izlenir ve canlı yayınlanır

2022’de İngiltere kapsama alanına gelince sahneye yeni bir oyuncu çıktı. Kanal 4 spor pazarındaki daha yerleşik yayıncılardan bazı hakları güreşmek.

ITV Sky Sports, uluslararası meselelerden çok kulüp rekabetine odaklanmaya devam ederken, Uluslar Ligi’nde İngiltere ağlarını kaybediyor.

Dünya Kupası finallerinin kapsamı arasında bölünmeye devam edecek BBC ve İngiltere’de ücretsiz olarak yayınlanan ve her ikisi de finalde seyirci için yarışan ITV – İngiltere, 1966’dan bu yana ilk kez bu kez lütufta bulunmayı umuyor.

Three Lions’ın Uluslar Ligi’ndeki tüm fikstürleri, Kanal 4’te, All 4 yayın hizmetinin yanı sıra, aynı yayıncı tarafından ev ve deplasman maçları ile gösterilecek.

İngiltere’nin İran’a karşı Dünya Kupası’ndaki açılışı BBC ve iPlayer tarafından gösterilecek ve son bir play-off kazananına karşı son bir grup aşaması olacak, ITV ve yeni ITVX yayın hizmeti bir toplantıyı yakalamak için yer olacak USMNT ile.

BBC One, ITV 1 ve Channel 4 hangi kanal numaralarıdır?

Yorum yapın