2022-23 Carabao Kupası üçüncü tur kura çekimi ne zaman? Tarih, takımlar ve nasıl izlenir

63. sezon Karabao Kupası Ağustos’ta başladı ve üçüncü turuna girmek üzere. Turnuvanın üçüncü turu, Manchester City, Liverpool ve Chelsea ve Arsenal dahil olmak üzere Premier Lig’in en iyi takımlarını ağırlayacak.

Liverpool, Carabao Kupası’nın son şampiyonu. Chelsea’yi 11-10 biten heyecan verici bir penaltı atışlarında yenerek Wembley’de dokuzuncu rekor bir rekorla kupayı perçinlediler.

Jurgen Klopp’un takımı bu sezona favorilerden biri olarak başlayacak, ancak aynı zamanda gümüş eşyalara da aç olan bir dizi diğer güçlü yarışmacıdan sert bir rekabet bekleyebilirler.

2022-23 Carabao Kupası’nın ikinci turu bu hafta tamamlanacak ve ardından tüm gözler üçüncü tur fikstürleri için beraberliğe çevrilecek.

HEDEF fikstürler, tarihler, sonuçlar ve daha fazlası dahil olmak üzere 2022-23 Carabao Kupası üçüncü tur kura çekimiyle ilgili tüm ayrıntılara sahiptir.

Kepa penaltı kaçırdı Chelsea vs Liverpool Carabao Kupası finali 2021-22Getty Resimleri

Carabao Kupası üçüncü tur kura çekimi ne zaman?

2022-23 Carabao Kupası üçüncü tur kura çekim tarihi henüz onaylanmadı. İkinci tur maçlarının son maçlarından sonra oynanması bekleniyor. 24 Ağustos 2022 Çarşamba.

19:45 BST’de (14:45 ET ET) başlayan ikinci tur fikstürlerinin sona ermesinden sonra yapılması muhtemeldir.

Carabao Kupası üçüncü turda hangi takımlar var?

Carabao Kupası’nın üçüncü turu, geçen sezonun Avrupa’ya katılmaya hak kazanan ilk yedi takımı da dahil olmak üzere tüm Premier Lig kulüplerini ağırlayacak.

Avrupa taahhüdü olmayan on üç Premier Lig kulübü, ikinci turda Carabao Kupası’na girdi.

2022-23 Carabao Kupası’nın üçüncü turundaki tüm takımların fikstürlerini öğrenmek için bu alanı izleyin.

Carabao Kupası üçüncü tur çekilişi TV’de nasıl izlenir?

Gökyüzü sporları İngiltere’de Carabao Kupası maçlarını yayınlama haklarına sahiptir. Maçlar genellikle Sky Sports Football’da gösterilir ve Sky Go’da çevrimiçi olarak canlı olarak yayınlanabilir.

ABD’de Carabao Kupası maçları şu kanalda yayınlanıyor: ESPN ağ.

Carabao Kupası üçüncü tur hangi tarihte oynanır?

2022-23 Carabao Kupası 8 Ağustos 2022’de başladı ve finale kadar altı ay sürecek. Wembley Stadyumu 26 Şubat 2023 Pazar günü.

İlk tur 12 Ağustos’ta tamamlandı ve 2022-23 Carabao Kupası’nın ikinci turu bu hafta başlayacak.

2022-23 Carabao Kupası’nın üçüncü turu, önümüzdeki hafta başlayacak. 7 Kasım 2022. Üçüncü turda toplam 16 maç oynanacak.

Çekiliş bilgileri, fikstürler, tarihler, sonuçlar dahil 2022-23 Carabao Cup edisyonu hakkında bilmeniz gereken her şey. ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz.

Yorum yapın